Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Смолинг, Клеверли и Велбек стартер за U21s Англија против Литванија.
 

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Од 5 саато ќе има порнич, едно црно Бебе ќе клеца Македонци, уште линк да најдееме и да гледаме :tv:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.660
Поени од реакции
9.247
Добар е Бебе...По ова што го гледам во првово полувреме, има потенцијал дечкото.
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
Ги закопа Македонциве Бебе, со неговата брзина некого ке прелета од нашиве xaxa :salut:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.480
Поени од реакции
42.849
И Велбек дал гол за Англија U-21, а Клеверли учествувал во акцијата..

--- надополнето ---

Eве сеа и асистенција од Велбек..
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
336
Поени од реакции
305
Честитки...

Друже, каква е бојава на дневна светлина во споредба со ланскиот дрес? Мене ми изгледа како бледо црвена...Може ќе го зимам, па...
pa ne e bas bleda ali prekrasno izgleda :) vo sporedba so lanskiot e pobledo crvena .. ic da se mislis-zimaj :)
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
2 гола и 1 асистенција на Велбек. :) Секоја чест одлично изигра триото за Англија посебно Велбек.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.659
Поени од реакции
10.972
Секој може да им даде гол на Македонија, чак и овој домецов.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom