Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Pokraj toa sto ....mora da priznaete deka igravte so klub koj e instiucija za vas vo sekoj slucaj....bez navreda.... igrata vi bese mizerija mnogu slabo.....zgora na toa sledniot mec bez runi....a oni so roben....ke bide mnogu tesko....
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.734
Поени од реакции
43.989
Низ англиските медиуми почна да се стравува и за можно пропуштање на СП, нормално, ова се претпоставки но од лица упатени во вакви работи, не мора да значи дека истово е точно.
Останува фактот дека првиот добиен впечаток кај сите не е добар, односно се претпоставува подолга пауза.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Pokraj toa sto ....mora da priznaete deka igravte so klub koj e instiucija za vas vo sekoj slucaj....bez navreda.... igrata vi bese mizerija mnogu slabo.....zgora na toa sledniot mec bez runi....a oni so roben....ke bide mnogu tesko....
Oди бе фрлисе близу ти е Вардарот плус Манчестер нема само еден играч..
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Oди бе фрлисе близу ти е Вардарот плус Манчестер нема само еден играч..


rekov bez navreda.... samo go kazav svoeto mislenje....sepak e Bayern institucija za Mancester spored uspesite svoi :))) a za igrata.... so da kazam....toa e ....60% posed na topka nekolku sansi......ne deka vie nemavte precka ama ....podobri bea ednostavno....a za Runi i Roben....ke ja vidime razlikata za 8 dena :)))
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Низ англиските медиуми почна да се стравува и за можно пропуштање на СП, нормално, ова се претпоставки но од лица упатени во вакви работи, не мора да значи дека истово е точно.
Останува фактот дека првиот добиен впечаток кај сите не е добар, односно се претпоставува подолга пауза.
Според сликиве на претходната страна, може да е само шинување во прашање. Ако е тоа, ништо страшно, но сепак ќе не копка до Сабота, дали ќе игра, или ако не игра, како против Челзи...
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.620
Поени од реакции
20.976
Тоа што не протируја у средина е кривица на 2ца фудбалери, сколс и керик !!!!

Флеч пак се истури и трчаше и играше за сите 3ца, ама тоа е, ферги мора да го игра сколс, иначе како би изгубиле утакмица.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
ах шо не е поблиску да му ја пратам баба шинка за 48 саати е ко нов
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Е мене ми олесна гледајќи ја сликата... бог знае колкупати така се имам дочекано на нога, па за 3-4 дена да минат болките се надевам дека истото ќе биде и со ѕверот.
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
На Челзи ќе им го пуштиме Парк, не се секирајте.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.868
Поени од реакции
1.251
Фергусон се плаши од повредата на Руни

Е мене ми олесна гледајќи ја сликата... бог знае колкупати така се имам дочекано на нога, па за 3-4 дена да минат болките се надевам дека истото ќе биде и со ѕверот.
Зависи колку јако си згазнал.

поголема резолуција

 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
поголема резолуција

Исто ко јас на собиранка, на шести март...
Уште не можам да одам ко чоек, али немам миљон и двеста физиотерапевти околу мене. За две недели е бетер од нов по мене.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.773
Поени од реакции
5.511
јас бев месец дена во гипс при вакво превиткување.... ама ќе го носиме во Белград (видиќ ќе фати врски за преку ред :pos:) кај таа врачарката и ќе го среди...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom