Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 август 2009
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.711
„ Засега само два меча суспензија доби....
Со евертон дома и со Портсмут нагости...

не е лошо...
Нема врска, и двете ќе си ги тепаме фино лепо, него друго ми беше муабетот. Цимерот ми го даде ова и се згазив од смеење. Која ѓупска фаца еј :pos2::pos2::pos2:, како подига веги, хаха.

 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Тренинг:



Весело нешо, like :)Македа и Флечер :icon_lol: Ќе пробам да најдам уше некоја слика.
Сите весели, браво браво така и треба :) Него ти да не си грешка нешто, баш Македа не изгледа насмеан, другите се од осмица до осмица насмеани, а посебно Флечер, Еванс и О'Ши :smeshko:

П.С. Ова од последниот тренинг е, оти гледам и Рио тренира, нели е тој повреден?

Нема врска, и двете ќе си ги тепаме фино лепо, него друго ми беше муабетот. Цимерот ми го даде ова и се згазив од смеење. Која ѓупска фаца еј :pos2::pos2::pos2:, како подига веги, хаха.

Ептен јака е анимацијата, ама малку каснеш, бидејќи веќе е постирана 2-3 пати :smir:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Сите весели, браво браво така и треба :) Него ти да не си грешка нешто, баш Македа не изгледа насмеан, другите се од осмица до осмица насмеани, а посебно Флечер, Еванс и О'Ши :smeshko:
Баш за тоа, сите се смеат, Македа сериозен :)

Руни сака нов договор

Парк се опорави од повредата
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.876
Покрај Тери, Фердинанд, Џерард и Лампард кои се повредени, Руни искористи да биде капитен утре. Како и да е, сигурно нема да биде догодина, после тоа ќе видиме :wink:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.876
А не, педери од сити за капитени, категорично не! Бери ми е тип на играч на кого му помина еуфоријата додека беше во Астон Вила, сезоната кога беше the best ја помина таму и не отиде во Ливерпул, му ја собраа капитенската лента итн...
А сега во сити е обичен раскрсничар, иако сеуште се држи донекаде...а и лабилен карактер е, нема шанса за капитен! :wink:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Тоа е, можеше да стане ѕвер со оглед на големиот талент кој го имаше, али се праеше ѕвезда, отиде у Сити и таму сеа не игра прва постава го мењаат цело време, у Аргентина еден Игуаин игра пред него.Ми беше еден од омилените играчи, и ќе ми останеше, да не почнеше да ја отвара устата и да јаде гомна за тимот,Сер Алекс,фановите итн.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.627
Тоа му е изговор затоа што си замина од Јунајтед. Мислеше во Сити ќе му цветаат рози и ќе биде: Нишај врата, земај плата. Ама ништо од тоа. Пак Сити е зад Јунајтед. :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom