Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јануари 2009
Мислења
22
Поени од реакции
1
Ако вечерва настапи Сколс, ќе влезе во клубот 600 на Манчестер. :helou:

Интересно, Ферги рече дека никој досега воопшто не испратил трансфер барање за него, за тоа што на сите им е јасно дека тој нема да замине.

Пофални зборови за него упати и Сер Боби Чарлтон кому воедно му е најомилен играч.

Закон е Scholesy!:icon_razz
Не за џабе велат:

Paul Scholes. He scores goals.

позз и одиме на победа вечерва :helou:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
После промашениот пенал,мислам дека Берба е поразочаран и од лутина вечер ќе даде 2 гола (под услов да игра во првите 11)...кој ќе се кладе у аватар нека пише пп...:vozbud:
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
Би било добро за неговата самодоверба ,а и атмосверата во тимот ако Манчестер вечерва победи:pishtoldz:pishtoldz:pishtoldz:pishtoldz
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.580
Ако вечерва настапи Сколс, ќе влезе во клубот 600 на Манчестер. :helou:

Интересно, Ферги рече дека никој досега воопшто не испратил трансфер барање за него, за тоа што на сите им е јасно дека тој нема да замине.

Пофални зборови за него упати и Сер Боби Чарлтон кому воедно му е најомилен играч.

Закон е Scholesy!:icon_razz
Не за џабе велат:

Paul Scholes. He scores goals.

позз и одиме на победа вечерва :helou:
Добредојде за новиот член(мислам дека е нов)
А еве линк од тоа за Сколс
 
N

navivacka

Гостин
Ке биде добро ако постигне,навистина неговата игра во последно време е тапа,уште не ги оправдал парите кои ги даде Ферги за него.
 
Член од
13 март 2008
Мислења
223
Поени од реакции
18
Ке биде добро ако постигне,навистина неговата игра во последно време е тапа,уште не ги оправдал парите кои ги даде Ферги за него.
Не само во последно време Бербатов си е секогаш тапа јас бев многу против тоа до го земе Ферги но тој ја направи грешката, Бербатов не вреди за да игра за Манчестер
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.264
и јас се кладам дека берба ке даде гол вечер!
 
Член од
13 март 2008
Мислења
223
Поени од реакции
18
и јас се кладам дека берва ке даде гол вечер!
Абе и јас да играм напаѓач на Манчестер и јас ке дадам гол. Ама скап напаѓач треба да се покаже кога е нај потребно лесно е на Портсмулт да дадеш гол каде беше со евертон
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.264
Абе и јас да играм напаѓач на Манчестер и јас ке дадам гол. Ама скап напаѓач треба да се покаже кога е нај потребно лесно е на Портсмулт да дадеш гол каде беше со евертон
лесно е?на која екипа од ПЛ е лесо да и дадеш гол?:nenene:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom