Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
714
Целосно ваше прво полувреме, Интер целосно надигран... Браво за Фергусон...
Само ме интересира кој имаше проблеми пред мечов со одбраната... Мурињо се испосра со двајцата стопери денес, само Цезар ве спречи да не поведете.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.708
Поени од реакции
9.399
Целосно ваше прво полувреме, Интер целосно надигран... Браво за Фергусон...
Само ме интересира кој имаше проблеми пред мечов со одбраната... Мурињо се испосра со двајцата стопери денес, само Цезар ве спречи да не поведете.
Ова го ценам, реален навивач. :smir:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.748
Поени од реакции
9.767
Само така продужете, ќе тонат овие кај и да е! Мислат они Катанија или Лече се Манчестер, па судијава све за нив ќе суди. Е нема лабаво овде, Роналдо игра овде, не Моримото.:) Само напред, ваши се :smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.690
Поени од реакции
43.622
Прво полувреме 0-0.Тотално ги надигравме.Неможеа да мрднат.Ферги покажа дека подобро е спремен од Мурџо.Имавме многу шанси.Ќе беше добро барем една да искористиме...Сепак тоа ти е..несреќа..И најинтересно ми беше кога коментаторот кажа дека ВДЦ немал ниту една интервенција и јас у мене си кажав "па нормално кога овие од Интер не знаат да шутираат".И од овие децава едвај се најде некој што е за Интер.

П.С. Судијава ни досуди дури 5 слобдни..
 
N

navivacka

Гостин
Се прашувам дали играше воопшто Адријано?го немаше никаде...ајде ајде па и не се приметуваше дека го нема Вида.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Браво за играта во прво полувреме,ниеден шут кон голот на Ван Дер Сар,поседот на топка повеќе кај Ман Јунајтед,шутеви во и вон гол,корнери,значи прво полувреме тотално во знак на Ман Јунајтед...само така и во второ,со повеќе среќа и барем еден гол во мрежата на Цезар кој беше одличен до сега....Со Среќа :smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сега мораме да бидаме повнимателни...Се случи тоа што јас го зборев,дека сме 3пати подобри од нив.Само што немавме среќа,ај во второ полувреме 2 гола ќе им шибнеме.:back:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.574
Поени од реакции
6.272
многу сме јаки немам зборови за нашето издание во првото полувреме.одбраната ни е супер не се осејка одсуството на видич и невил само малку ошеј некако како да имаше трема на почетокот :toe:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Сè е добро, само тоа што не дадовме гол, заслуживме барем еден. Ајде само така да продолжиме, да не биде обратно само...
Мислев Интер подобро ќе играат, ама ние бевме многу подобри во првиот дел. Ај сега да видиме во вториот како ќе е..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да продолжиме со истата игра ќе победиме.Му дозволиме ли на Интер да ја превземе иницијативата тешко ќе ни биде.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.690
Поени од реакции
43.622
Да продолжиме со истата игра ќе победиме.Му дозволиме ли на Интер да ја превземе иницијативата тешко ќе ни биде.
Во право си.Не смееме да им допуштиме да ја водат играта.Може сега Мурињо ќе ја смени тактиката,па затоа треба да бидеме малце повнимателни.А после ова прво полувреме можам да кажам дека Интер ќе дојде на Олд трафорд,но како што стои ќе си одат на влечки.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.574
Поени од реакции
6.272
цело време говорев дека роналдо ке биде опасен на глава со оваа одбрана на интер додека е тој напагач(иако мислам дека повеке игра како крило)мислам дека на фан клубот на интер пишав:toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.690
Поени од реакции
43.622
Тргнаа овие Интер фуриозно,ако не ја спуштеме топката на земја ќе ни ја еб*т мамата:smir:
 

Алексич

I'm LeGenD!
Член од
13 јули 2008
Мислења
567
Поени од реакции
23
Според мене Бербатов требаше да излезе уште во првото полувреме, партал.

Go ManUtd Go !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom