Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 март 2008
Мислења
223
Поени од реакции
18
утре ке има од 0 до 1 гол не знам кој ќе го даде голот. Јас сакам манчестер да го даде ама не се знае сепак утре ке заврши од 0 до 1 гол
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.028
Поени од реакции
2.034
Важно да победиме.Тешко ќе е Роналдо,Тевез,Руни и Бербатов да играат во ист тим.А и не смееме против Челзи да играме толку напаѓачки.Мислам дека треба Берба да седи на клупа,овие 3 се знаат,не се за џабе најдоброто трио на светот.Само кога ќе ми текне што правеа лани заедно,така да им тргне и против Челзи...:vozbud::vozbud::vozbud:
 
P

PewDiePie

Гостин
Мислам дека треба Берба да седи на клупа,овие 3 се знаат,не се за џабе најдоброто трио на светот.Само кога ќе ми текне што правеа лани заедно
Sto be runi samo trca navamu natamu a za Ronaldo dobar e kojznae sto mu stana minatata sezona 40 gola li kolku dade?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Мислам дека треба Берба да седи на клупа,овие 3 се знаат,не се за џабе најдоброто трио на светот.Само кога ќе ми текне што правеа лани заедно
Sto be runi samo trca navamu natamu a za Ronaldo dobar e kojznae sto mu stana minatata sezona 40 gola li kolku dade?
Да бе, трча безвезе наваму-натаму. :tapp:

Ајде, црвени ѓаволи... Денеска е денот!
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
jas mislam deka berba treba da igra prv sostav .Spored mene toj e eden od najopasnite napagjaci i ne se znae koga ke iznenadi ....
a deneska malku tesko bez vidic ama aj da se tesime so majk rajli ....
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.621
Поени од реакции
11.166
утре ке има од 0 до 1 гол не знам кој ќе го даде голот. Јас сакам манчестер да го даде ама не се знае сепак утре ке заврши од 0 до 1 гол
Фергусон: Челзи знае дека ќе победиме
Сеа знаеш кој ќе го даде голот ? :)
Важно да победиме.Тешко ќе е Роналдо,Тевез,Руни и Бербатов да играат во ист тим.А и не смееме против Челзи да играме толку напаѓачки.Мислам дека треба Берба да седи на клупа,овие 3 се знаат,не се за џабе најдоброто трио на светот.Само кога ќе ми текне што правеа лани заедно,така да им тргне и против Челзи...:vozbud::vozbud::vozbud:
:nenene::nenene:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Ја типувам од 0 до 2 гола. :)
Не сум преголем оптимист за оваа утакмица. Ама ај да не го тупам сега.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Гигс ми го скрати животот за едно 2-3 години. Се надевам денеска ќе седи на клупата. Мора да признаеме, катастрофа е.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.665
Поени од реакции
9.250
Гигс ми го скрати животот за едно 2-3 години. Се надевам денеска ќе седи на клупата. Мора да признаеме, катастрофа е.

Зависит на која нога е станат,некогаш добар е,некогаш тапа.
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Добар ден на сите. Денес, тежок ден, тежок меч за Манчестер.
Се надевам дека од денес со враќањето на Кристијано се ке почне од ново.
Гледам некои го критикуваат дека немал добар почеток во настапот со Виљареал,
дека очекувале повеќе, ама не е баш така.
Мислам дека денес ќе им ги "затне муцките" на сите што го критикуваа.

Поз и со срека.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Само Фергусон да не ги стави во игра Невил и Гигс. :pop:
Абе како да не ги стави. Не беа у форма претходниве мечови и ај одма почнавте по нив да напаѓате. Ај добро зборете така ама ако влезе некој од нив во игра и да слушам еден убав збор да кажете ќе барам јавно у фан клуб да се извините за постот. После ќе викате тие скратени години 2-3 вредеа. :helou:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.621
Поени од реакции
11.166
Абе како да не ги стави. Не беа у форма претходниве мечови и ај одма почнавте по нив да напаѓате. Ај добро зборете така ама ако влезе некој од нив во игра и да слушам еден убав збор да кажете ќе барам јавно у фан клуб да се извините за постот. После ќе викате тие скратени години 2-3 вредеа. :helou:
Абе заради нив губиме, човече.
Ако изигра барем еден од нив добро, носам аватар по твој избор до кога ти сакаш ! :helou:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Без Тери од нивна и Без видич играме денес така?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom