Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 август 2010
Мислења
51
Поени од реакции
0
more da ne e pepe ona mrsulceno mesi nema gol da daj
ako neka si praj kiksoj za spanija neka si brani za liverpul ko so treba
sega mu se potrosija golovite i nema da prima nekoe vreme
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Happy Independence Day to the Macedonian Reds! Hope you have a great day, thanks for your support. Best wishes from LFC.
Ова стоеше на официјалниот профил на Ливерпул на фејсбук.Респект.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Happy Independence Day to the Macedonian Reds! Hope you have a great day, thanks for your support. Best wishes from LFC.
Ова стоеше на официјалниот профил на Ливерпул на фејсбук.Респект.
Yup. Гестот е стварно за респект, среќа што играше Работнички со нив па научија за Македонија :). Додуша да играа со некоја екипа од Грузија ќе пишеше Georgian Reds. :icon_lol:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.485
Прво фала до Liverpool FC што ни честита независност и респект за нив!!!!
А сега накратко некој да ми каже што се случуваше изминатава недела .....од нашите играчи кој постигна гол на пријателска,на квалификациона утакмица ....резерви мезерви се........нешто знам ама сакам се да ми кажете......Торес 2,Леива гледам постигнал гол,Реина катастрофален кикс.....Сусо ОК овие Шелви и компанија солидни а??? Ревијалната добро поминала....Меирелес голче....нешто ако пропуштив кажете
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
Прво фала до Liverpool FC што ни честита независност и респект за нив!!!!
А сега накратко некој да ми каже што се случуваше изминатава недела .....од нашите играчи кој постигна гол на пријателска,на квалификациона утакмица ....резерви мезерви се........нешто знам ама сакам се да ми кажете......Торес 2,Леива гледам постигнал гол,Реина катастрофален кикс.....Сусо ОК овие Шелви и компанија солидни а??? Ревијалната добро поминала....Меирелес голче....нешто ако пропуштив кажете
И Кајт даде еден .. :D :salut:
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
Еве како би требало отприлика да изгледа составот за денешниот натпревар ... Реина - Џонсон , Карагер , Шкртел , Кончески - Родригез , Меирелеш , Поулсен , Јованович - Џерард како полушпиц и Торес ..... Одиме на победа !! :) YNWA
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Нека му е честито стартот на новата кариера на Маскерано со првиот му жолт картон и срамниот пораз на домашен терен од Херкулес.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Нека му е честито стартот на новата кариера на Маскерано со првиот му жолт картон и срамниот пораз на домашен терен од Херкулес.
Фала фала.Нема да кажам да ви се врати,зошто Ливерпул ми е симпатичен тим:tv:
А денес очекувам тешко издвојувана победа,ипак Бирмингем не е тим за потценување.
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
Фала фала.Нема да кажам да ви се врати,зошто Ливерпул ми е симпатичен тим:tv:
А денес очекувам тешко издвојувана победа,ипак Бирмингем не е тим за потценување.
За разлика од Барса е многу посимпатичен :) :toe:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Фала фала.Нема да кажам да ви се врати,зошто Ливерпул ми е симпатичен тим:tv:
А денес очекувам тешко издвојувана победа,ипак Бирмингем не е тим за потценување.
Ти ли си Маскерано? :)
Иначе немораше да одговараш, си пишав кај нас заради Маскерано ... поразот на Барса како екипа е друго.
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
967
Поени од реакции
833
Фала фала.Нема да кажам да ви се врати,зошто Ливерпул ми е симпатичен тим:tv:
А денес очекувам тешко издвојувана победа,ипак Бирмингем не е тим за потценување.
И тоа како... Лани на домашен терен не загуби од ниту еден од поголемите тимови (Chelsea, Man. Utd., Arsenal, Liverpool, Man. City, Tottenham). Очекувам победа ама реално гледано би бил задоволен и со нерешено, Birmingham се многу незгоден тим на домашен терен.
 

KESKOO

Форум зависник
Член од
13 март 2010
Мислења
178
Поени од реакции
3
Момци може ли да постира некој асален стреам за гледање ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom