Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Тенк ју вери мач!!!!




Нема Шанси мислам дека Бенитез до толку не е да го пушти Алонсо во Арсенал и да ги засилува лутите ривали со играчи од светски ранг!
Ако Алонсо заминува мислам дека тоа ке биде Реал Мадрид да не ја заборавиме и добрата соработка помегу нив Мекманаман, Овен така да ако има нешто дефинитивно тоа ке биде Реал а ако не тој друг нема.:toe:

Ајде малку да се опуштиме со оваа фотографска сторија за Најдобриот Фудбалер оваа година во Премиер Лигата!

Уживајте!:helou:
Мојот нов потпис:




Ова мора да го погледнете неверојатно и интересно!!!!!

И каде ке оди овој играч поврага!!!
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N164361090512-2359.htm
Шо прај Алонсо на клипчево, не ми е јасно шо е трикот, не се гледа убаво кај гаѓа в ќош или...:toe:
 
А

Адриано

Гостин
Ливерпул Легенди - Ѕвезди Легенди директен пренос на Наша ТВ-трае моментално!
мислам дека е во знак на трагедијата на хејсел!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Ливерпул Легенди - Ѕвезди Легенди директен пренос на Наша ТВ-трае моментално!
мислам дека е во знак на трагедијата на хејсел!

Фала брат што кажа,се мачев на компјутер да глеам. :)

Иначе не е за Хејсел тука е меморијален натпревар за Хилсброу.:helou:

И 1-0 за Ливерпул,Ian Rush,jeeeeeeeeee. :) :) :)
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
А Dalglish прв беше заменет, е така е тие се годините. Инаку R.Fowler требаше да игра ама се откажал поради повреда нешто, А Steve G е поканет како почесен гостин. Браво Легенди :)
 
А

Адриано

Гостин
Стиви џ на стартот помина во костим да се поздрави со сите!
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
2-0 хахахахахааха :vozbud:

А еве го и MACCA ( McManaman ):vozbud:

аууу тој коментаторот :tapp: ...

хахахаха каков гол на King Kenny :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Интересна утакмица,ептен ми беше мерак што ги глеав нашите легенди кои на времето татко ми ги глеал како газат иако сеа веќе без кондиција и доста здебелени. :)

Иначе годинава ќе си завршиме втори,Манчестер е шампионот и тоа е тоа.Неќам да разглабам дали заслужено ја освоија или не пошо реално ние сме си криви што ќе завршиме втори,со 11 нерешени тешко се станува шампион во најдоброто првенство во светот.
Но ние како скаузери никад не губиме надеж и ќе ја чекаме другата сезона во која што мислам дека конечно ќе ја земеме таа ебена титула.

WE SHALL NOT BE MOVED....

 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Ако можи некој да ми најди нешто торент од вечерашната утакмица ќе му бидам благодарен цел живот. Ај ако знајте најдете оти не сум спретен со тие торентите.
Многу сакам да ја гледам:cry:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Сум се згазил од смеење, јако направено, нема што:pos2::pos2::pos2:
Трај ке паднев од стол, колегите ме гледаат и мислат сум полудел!!!:pos2::pos2:
Јако јако направено !!!

Шо прај Алонсо на клипчево, не ми е јасно шо е трикот, не се гледа убаво кај гаѓа в ќош или...:toe:

Абе кош????
Абе таму гага кај тарантулите, али прво е јако коа довага навивач на Ливерпул и му кажува кај д стрела и Алонсо пуца а Реина не ни мрдна, и после рекламата продолжува дека најбитен е 12 играч т.с. публиката!!!

Какви добри анимации!!!:vozbud:








 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Одлични се анимациите,веќе си искористив една за потпис. :)


Еве неколку слики од вчерашниот меморијален натпревар на нашите легенди...
































И едно видео од почетокот,коа нашите легенди ја пеат YNWA,КОП грми и некое детенце си ги испробува гласовните можности на микрофон и се убацува у песната. :pos2:


 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.248
Може некој да каже која е точната цена на оригиналните дресови во тоа Фан-Шоп и дали за сите дресови се исти цените?И дали може да го остаиш да стават на него бројка и име?

Да не бидам целосно оф-топик :
Liverpool Legends vs All Stars



Torrent [за целиот натпревар]

Download Mediafire / Download Sharebee
 
Член од
5 март 2009
Мислења
54
Поени од реакции
8
Ги гледам анимациите што сте ги постирале тука од головите против нас Олд Трафорд.Секоја ви чест на таа утакмица,подобри бевте но само таа победа и победата кај вас дома ви останаа како сатисфакција оваа сезона.Можете колку сакате да ги повторувате тие голови,но фактот е еден ние сме старо-новите шампиони на Англија.Имаме шанса до го освоиме и европскиот пехар,но за тоа ќе почекаме,а вие останавте со празни раце и со многу зборови против нас.Но спортот,а поготово фудбалот денес е суров и вие го осетивте на ваша кожа.Ни зададовте многу маки оваа сезона,за што ви подавам рака,но сепак подобриот победи.
Повеќе среќа наредната сезона.Сега не сте веќе најтрофеен клуб во Англија имате и партнер во тоа,МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД.Догодина можеби и ќе ве поминеме:smir:
Примете спортски поздрав и не се лутете многу на нашите коментари.Според мене имате супер тим кој може да освојува титули,но ќе почекате за тоа.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
бреј! ова е фан клуб ливерпул или фан клуб манчестер?
кого овде го интерсираат видеа од манчестер?

колку само гнев имало скирено кај нив, да се чудиш.

шо да кажам.. фала за ливерпул кој послебно последниве 2-3 месеци покажа фудбал кој тешко некоја друга екипа ќе го повтори.

имаме нешто што од господ дадено. со пари не се купува. тоа е ливерпул, а ливерпул не има нас фановите.

се друго е втора лига
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Лесна победа над ВБА два нула.Џерард и Кујт стрелци
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom