Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.802
Абе Мата ќе го купиме :D
Инаку ај уште еднаш по втор пат годинава нека ни е среќен роденденот
 

skopje11

И ја би тата , ово радио!!
Член од
3 јуни 2011
Мислења
147
Поени од реакции
36
аква .... повторно повреден!!! малер на малерот
инаку очекувајте за 2 дена првиот трансфер ... поточно по завршувањето на овие кваливикацитее...
 

skopje11

И ја би тата , ово радио!!
Член од
3 јуни 2011
Мислења
147
Поени од реакции
36
реалноо добра зделка направивме со ТОРЕС што го пуштивме во Челси но нашата грешка беше што не најдовме адакватна замена .. КЕРОЛ моз е талентиран но никако не смеевме да дадеме за него 40милиони и да се потпреме на него ........ замислете го сега нападот да ни бесе Торес - Суарез ????????
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
Па за тоа и Кени сака да донесе уше еден шпиц
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.802
http://www.youtube.com/watch?v=r3Bf4440LzA&feature=related

кој шо сака нека каже,ама мене искрено ми фали дечково....
Ајде бе :notworthy:
Ја па мислев ти најмалку ќе имаш гајле од ова :unsure:
--- надополнето: Jun 4, 2011 12:41 AM ---
реалноо добра зделка направивме со ТОРЕС што го пуштивме во Челси но нашата грешка беше што не најдовме адакватна замена .. КЕРОЛ моз е талентиран но никако не смеевме да дадеме за него 40милиони и да се потпреме на него ........ замислете го сега нападот да ни бесе Торес - Суарез ????????
Ќе биди и Суарез Керол не се секирај. Само да проработи високиов. Бтв како успеа пасвордот да си го заборавиш жити се :ROFLMAO::ROFLMAO::LOL:
 

skopje11

И ја би тата , ово радио!!
Член од
3 јуни 2011
Мислења
147
Поени од реакции
36
е како де ... ми беше снимен на Chrome-от и само се најавував . Сега кога го сменија шаблонот овие од кајгана гледам го нема pass и врска не си знаам како бил .
Инаку Керол ке преработи , но сигурно и ти си убеден дека не беше баш тој прв избор за напагач во Ливерпоол туку го зедовме пошто бевме приморани од времето, затоа и Кени бара нов врвен напагач!!
 
P

PewDiePie

Гостин
40 мил. евра за Енди Керол еј,па подобро да ги сочуваа тие пари и онака беше пропадната сезоната сега ќе донесеа две ѕверки по 20 мил. :confused:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Абе волку жалење и каење за Керол немаше во Јануари кога го донесоа па сега почнавте.

И колку само ќе докаже Керол дека вредеа парите фрлени за него ќе видите ...
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.802
Абе волку жалење и каење за Керол немаше во Јануари кога го донесоа па сега почнавте.

И колку само ќе докаже Керол дека вредеа парите фрлени за него ќе видите ...
А кој се жали и кае освен двајцава колеги Дуле и Коки ?? Односно Стеф. Јас викам ќе го биде само да се донесат добри крила. Може Мата и Даунинг
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
Не се жалам,ниту спомнав негде за Керол....Само реков дека ми фали Торес и дека Кени бара уше еден шпиц
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Liverpool outcast Joe Cole is heading to Tottenham in a £3m deal after a year of disappointment at Anfield. #LFC

Ќе видиме колку ќе биде точно ова...
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Liverpool outcast Joe Cole is heading to Tottenham in a £3m deal after a year of disappointment at Anfield. #LFC

Ќе видиме колку ќе биде точно ова...
Море јас ќе сум среќен и со зделка во која ние би им платиле 3 милиони за да го земат само.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.369
Поени од реакции
10.802
Добро е добро е нека си одат непотребните.
Инаку што е ова што слушам и читам Хендерсон и Даунинг до среда ќе потпишеле?
Па и за Фил Џонс сме биле заинтересирани. А и Али Сисоко влегува во конкуренција за лев бек. Би бил задоволен со овие играчи + еден од Мата/Агуеро
Само не знам зошто Џонс и Хендерсон.Добро англичани се - талентирани итн само многу се млади и се надевам нема да ги преплатиме
--- надополнето: Jun 5, 2011 12:10 AM ---
Инаку утре има избори а ако сеуште не знаете за кого да гласате......еве го мојот предлог

 
Член од
8 август 2010
Мислења
77
Поени од реакции
11
Според англиски медиуми, Ливерпул го понуди £ 8.000.000 (нешто помалку од 9.000.000 €) за 18-годишниот напаѓач на Ипсвич Connor Wickham. Wickham е најголема надеж на англискиот фудбал, а Англија Под-17 тимот минатата година донесе Европа првенство победоносниот гол во финалето против Шпанија. Оваа година, го постигна 9 гола Wickham во шампионатот, англискиот фудбал второ одделение, а сезоната Ипсвич е завршена на 13 место.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ooKVux9KIGI

Ливерпул Wickham сакаа да го купат дури во зимата што помина, но лидерите Ипсвич ја одбија понуда од 10 милиони фунти. Сега Ливерпул има испрати порака до лидерите, но Кени Dalglish убеден дека Wickham би можел да добие до 8 милиони фунти. Ливерпул симпатизерите го поздравија купување на еден млад Англичанец, и започнаа интензивна и споредби со Fernardom Торес. Сепак, на англиски медиуми го прогласија за нов Алан Ширер, ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pRQvLtpZIZ8#at=105
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom