Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452


Досега најискрена порака упатена од фановите на Ливерпул:pos2:
Искрено се изнасмеав со сликата:pos2::pos2::pos2:
Овде се гледа нашето големо ривалство.:smir:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Slikava e tolku legendarna sto i na Sony koga igras Wining 11 ja ima :pos2::pos2: . OOOO CAMPIONE , THE ONE AND ONLY , WERE LIVERPOOL , THEY SAID OUR DAYS ARE NUMBERED WERE NOT FAMOUS ANYMORE, BUT SCOUSERS RULE DA COUNTRY LIKE THEYVE ALLWAYS DONE BEFOR
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15


Досега најискрена порака упатена од фановите на Ливерпул:pos2:
Искрено се изнасмеав со сликата:pos2::pos2::pos2:
Овде се гледа нашето големо ривалство.:smir:
Хахахаха, бев неколку дена у викендица кај што неам интернет, и сеа го гледам ова. Е ова е закон веќе :pos2::pos2::pos2:

Иначе сеа Ливерпул објавиа дека се блиску до ангажманот на Досена и ќе биде презентиран следнава недела.

+Деген
+Досена
-Рисе
-Кјуел тоа е сеа за сеа.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
А што се случува со Алонсо?Некако спласна фамата околу неговиот трансфер во Јувентус..Дали ќе се реализира после ЕП, или воопшто нема да се реализира..Имате некоја информација плус?:toe:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Алонсо кажа дека сака да остане у Ливерпул и покрај тоа што го привлекува Јувентус и Сериа А, додека пак Јувентус знам дека размислуваат помеѓу Станкович и Алонсо демек нешто. Така да останува да видиме, иако мислам дека се чека да се дознае дали Бери ќе иде од Астон Вила у Ливерпул, па после Алонсо.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Алонсо изјави дека сака да ја започни новата сезона на Енфилд.....јас лично би сакал да остани..не велам дека Бери е лош фудбалер ама сепак...а вчера Рафа пратил понуда за Даунинг па ќе видиме како ќе биде....а 20 м. фунти за Бери не вреди...сепак има 27 год. мислам...подобро за Даунинг да им дадат 10 м.(толку е проценет)
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Ливерпул припрема понуда од 20 милиони фунти + Крауч за Роби Кин........па не се нормални овие еј.....за 20 милиони фунти можат да купат играчи 3 пати подобри од него
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Ливерпул припрема понуда од 20 милиони фунти + Крауч за Роби Кин........па не се нормални овие еј.....за 20 милиони фунти можат да купат играчи 3 пати подобри од него
Мене ова не ми се верува бидејќи е излезено од папер талк, ама битно Бери се изјасни:

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=755871
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Ливерпул припрема понуда од 20 милиони фунти + Крауч за Роби Кин........па не се нормални овие еј.....за 20 милиони фунти можат да купат играчи 3 пати подобри од него
Подобро понудата да биде 20 милиони фунти + Крауч за Дарент Бент :helou:.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.632
Поени од реакции
11.251
Рој Кин е тренер веќе.
Да не мислеше на Роби Кин :)
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Кавалиери пред трансфер во Ливерпул Според информациите на англиските медиуми, голманот на Палмеирас, Диего Кавалиери е многу блиску до преселба во Ливерпул.
И со среќа нека ни е Досена :salut:
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Изгледа бидна со Крауч..Го шитнаа во Порстмут за 10 мил.фунти...Сега ови е пари може да се искористат за Бери..:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom