Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
cetvorica igraci na transfer-lista
penant,krauc,voronin i skot karson :toe:
 
В

Вори

Гостин
Aj airlija Dessena od Udinese.26 godisen igrac lev bek inace.Dali e dobar ne znam ke vidime
 
В

Вори

Гостин
Krauc e mn.jak igrac,samo sto ne dobiva dovolno sansa od filozofot Benitez.Zaedno Krauc i Tores rastur bi pravele ama toa e ........
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Само да дојде Бери и уште некое добро крило и мислам дека ќе бидеме топ за догодина!!
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Зошто мислете дека Бери е слаб играч?
Герет Бери е ѕвер, изгледа слабо ја имате гледано Астон Вила, или само на имиња се палите, а 12 мил фунти е баш реална цена за него, кога можеше Фергусон 25 мил евра за Керик да даде кој се изгуби максимално првата сезона иако сеа е многу подобрен, зошто Бенитез да не се снабди со добар играч од среден ред за 16-17 мил евра.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Зошто мислете дека Бери е слаб играч?
Герет Бери е ѕвер, изгледа слабо ја имате гледано Астон Вила, или само на имиња се палите, а 12 мил фунти е баш реална цена за него, кога можеше Фергусон 25 мил евра за Керик да даде кој се изгуби максимално првата сезона иако сеа е многу подобрен, зошто Бенитез да не се снабди со добар играч од среден ред за 16-17 мил евра.

у право си за бери а кој викал дека не е добар нема врска не за џабе игра за репрезентација..е еве земете го бери а дајте ни го чаби алонсо ништо не губите:) а и еден мора да биде резерва така да ако го земат бери чаби у јуве
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Ред Девил напиша:
Еве по втори пат да се сложувам со фан на Челзи, напредувам. : )

И мене ич не ми се свиѓа, не знам како може само фановите на Ливерпул да го сакаат, во Премиерлига одамна е јасно дека повеќе од 4-то место не може, сите дербија ги губи, некои и поубедливо, троши секоја година милиони и милиони за ѕвезди, не може да ги усогласи најдобро, влегуваат во форма неколку меча и после паѓаат. Само во ЛШ се надева повеќе, дека ги одмара играчите во Премиерлигата пред тие мечеви за ЛШ и некогаш на среќа успева да направи нешто, ама сега слабо.
Со овие играчи Ливерпул треба и мора да освојува трофеи, кој потенцијал има, а не може да го искористи.
Ама реномето на Рафа кое го има кај сите...
Dobro pa ne znaci deka ako sne rivali da ne se slozuvame vo nekoi raboti,mislam deka ne si kako drugite provokator a toa go postuvam
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Искрено, јас ако не освои оваа сезона Премиер лига, би му врачил одма отказ. Ако сака нека ги освои трите други титули, пак.. Премиер е таа што ја посакуваме премногу.
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Nemoj da me svatis pogresno i da mislis provociram ali mislam deka mu treba najmalku dvajca kvalitetni fudbaleri kako tores i gerart,ako pak kupuva prosecni igraci ke nemate teoretski sansi barem jas taka mislam
 
G

Gray Foxx

Гостин
LiverpoolFC напиша:
Точно е дека Бенитез можеби нема капацитет за да освои Премиер, но ние како Ливерпул фанови би сакале да му дадаме уште 1 сезона минимум, не би сакале да станеме од оние клубови кои секое лето го мењаат тренерот, па криза во клубот ова она.. Јас верувам дека може да ја освои Премиер Лига, посебно поради помошта од Семи Ли и играчите како Жерард во клубот.
Koja pomosh moze da se ima od semi li ziti se?????????? Ja bi bil podobar asistent!!! :)
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom