Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
А за тебе FootSoldier, прво почна да навиваш за Ливерпул, па ја прочита книгата на Џерард...
Извини не го разбрав ова што требаше да значи.Незнам што те чуди тука.Јас кога почнав да навивам за Ливерпул Џерард немаше ни издадено книга ни ништо така да не ти го разбирам ова.
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
А за тебе FootSoldier, прво почна да навиваш за Ливерпул, па ја прочита книгата на Џерард...
Извини не го разбрав ова што требаше да значи.Незнам што те чуди тука.Јас кога почнав да навивам за Ливерпул Џерард немаше ни издадено книга ни ништо така да не ти го разбирам ова.
Пошто тврдеше дека навиваш за Ливерпул ради историјата, па го наведе тој факт. :smir:

Еве на пример, во германско навивам за Баерн, ама I don't give a shit за минатото, сакам сега да земаат титули и мило ми е што сум гледал утакмици кога земале титули...
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Аман бе ти олади малце со таа историја.Тој си навива за Ливерпул оти така сака заради некоја негова причина не треба тебе да ти полага сметки како и сите останати кои навиваат за Ливерпул. Јас, а мислам и сите други почнале да навиваат за Ливерпул уште пред да станат тинејџери,пр.јас на 11- 12 години кога и почнав да следам фудбал. Сигурно тогаш не зедов да ги листам историите на сите клубови па го одбрав Ливерпул. Не биди смешен.
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Аман бе ти олади малце со таа историја.Тој си навива за Ливерпул оти така сака заради некоја негова причина не треба тебе да ти полага сметки како и сите останати кои навиваат за Ливерпул. Јас, а мислам и сите други почнале да навиваат за Ливерпул уште пред да станат тинејџери,пр.јас на 11- 12 години кога и почнав да следам фудбал. Сигурно тогаш не зедов да ги листам историите на сите клубови па го одбрав Ливерпул. Не биди смешен.
:back: Фала многу другар.
Тоа се обидувам да го докажам. Пошто вие тврдите дека не треба да навиваме за Челзи ради тоа што нема историја, а вие навивате за Ливерпул ради историјата. Инаку и јас навивам за Челзи отприлика од таа возраст:smir:
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Не бе другар шо има веза то шо нема Челзи историја, не треба секогаш да се навива за најсилниот, некој можи го бендисува некој просечен тим шо нема освоено титула никогаш па и нема да освој во блиска иднина,и ај сега нека се откажи нека не навива појке. Љубовта кон некој клуб не е статистика.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Не бе другар шо има веза то шо нема Челзи историја, не треба секогаш да се навива за најсилниот, некој можи го бендисува некој просечен тим шо нема освоено титула никогаш па и нема да освој во блиска иднина,и ај сега нека се откажи нека не навива појке. Љубовта кон некој клуб не е статистика.
ИМА ЧЕЛСИ ИСТОРИЈА, ПОВЕЌЕ ОД 100ГОДИНИ, НО НЕ Е БОГАТА КОЛКУ ТАА НА ЛИВЕРПУЛ И МАНЧЕСТЕР !!!



И ајде доста со овие историски лекции, малку ми се у школо па и овде да ги читам треба...
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Леле еј.Па не реков дека навивам само за Историјата.Јас почнав да навивам пред неколку години така да Ливерпул ни тогаш немаше некој којзнае колкав успех.Ама пошо ептен го засакав и се заинтересирав да дознаам поише за него.Ја навивам и за Рома и за Дортмунд ама онака ништо посебно си ги пратам и не се нервирам толку многу.Ама за ливерпул навивам премногу.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
ИМА ЧЕЛСИ ИСТОРИЈА, ПОВЕЌЕ ОД 100ГОДИНИ, НО НЕ Е БОГАТА КОЛКУ ТАА НА ЛИВЕРПУЛ И МАНЧЕСТЕР !!!



И ајде доста со овие историски лекции, малку ми се у школо па и овде да ги читам треба...
Да да на тоа мислев дека нема толку трофеи а не дека е нов клуб. Ај озбилно да престаниме овде појке се расправа историја отколку на часови.
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Ајде со среќа нека ни е денес мора да се победи!!!Јас уште не дознав дали Џерард ќе биде во прв тим ама мислам дека Торес ке ја реши оваа утакмица.Се молам Лукас да не игра:kesa:
 
Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
Ме интересира што стана со Вороњин,на позајмица е во Херта или го продадовте?
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
aj ako moze nekoj neka ja kaze formacijata za so blekburn pozz
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Ме интересира што стана со Вороњин,на позајмица е во Херта или го продадовте?
На позајмица е ама најверојатно ке остане таму и по завршувањето на позајмицата.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
Aууууу!!!! Какво голчиште на Торес! Дечкото не е здрав.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom