Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Daj boze da gresam za Riera , ama sepak nemam nekoi golemi ocekuvanja od nego
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Го имам гледано Реира неколку пати. Не е нешто посебно, но не е лош. Мислам дека кај него проблемот беше што не е константет. Тоа е меч со две острици. Се надеваме дека со Рафа нема да има проблем.

Најчесто одлуките на Ливерпул за носење нов фудбалер се добри, но, не секогаш. Ајде ова нека биде добра...
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Го имам гледано Реира неколку пати. Не е нешто посебно, но не е лош. Мислам дека кај него проблемот беше што не е константет. Тоа е меч со две острици. Се надеваме дека со Рафа нема да има проблем.

Најчесто одлуките на Ливерпул за носење нов фудбалер се добри, но, не секогаш. Ајде ова нека биде добра...
Таа е сега шо да праиме не можеме да го смениме мислењето на рафа така си зацртал и така нека биде,сепак мислам добро би ни дошол во тимот особено по левата страна.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Sro da se kaze.Neka ni e so sreka noviot igrac.Mene ne mi e dobro poznat pa ve slusam vas.Ali sepak najdobro ke se vidi na terenot...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Kolku sto pamtam rafa uste na pocetok na transfer periodot najavi deka ke zememe nekoe zasiluvanje koesto ne e mnogu poznato no ke se pokazelo kako dobro , pa ajde spanski mudrecu donesi ni ja konecno titulata( me zabole koj ke zimas ,titula donesi ni od premier liga)

WHO DA FUCK IS MAN UNITED
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
Што им стана на овие играат продолзенија,ке падне брука ако Ливерпул не успее да се пласира во ЛШ :tapp:
 
F

fantomX

Гостин
Тешка работа. Нема Стандард снага за толку време игра. А и на пенали Ливерпул би тепал.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Абе ова втора утакмица е?
Ако е така како заврши првата?
:salut:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Ц ц ц се спасивте у 119минута брао убаа утакмица
 
F

fantomX

Гостин
Очекував на пенали Ливерпул да помини, ама и ова не е некое изненадување.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom