Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
:nenene::nenene::nenene:Za Vilja Real dava 40 mil pa ne go davat...Toa e skoknaa cenite.Porano za 20 mil se kupuvase klasa igrac.A spored mene Kin bese odlicna opcija so odlicna cena...
Одлична опција да, но не за одлична цена но не се жалам...
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Одлична опција да, но не за одлична цена но не се жалам...
Нема за што да се жалиме денеска изигра добро мислам дека тој му ја препушти топката на Џерард денеска за решавачкиот гол.:vozbud::vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Значи денеска сфатив дека татко ми е баксузот.. 10 секунди пред да ја фати Мидо топката вика сега гол ќе примат Ливерпул, и гол.. сум се изнервирал у п.м. а он уште ми скока на глава и ме нервира само за да ми прави инат.. и среќа си отиде у 80 минута... Мислам дека само поради напорната игра и желбата заслуживме да тепаме (иако бевме оштетувани од судијата), и токму со вакви натпревари лани ја изгубивме битката за титулата.. Секоја чест на Мидлсброу, стварно имаат добар тим оваа година.. Важно 3те бода се кај нас, да се надеваме ќе продолжиме вака.

Поздрав до сите фанови на Ливерпул, мило ми е што гледам се повеќе и повеќе фанови се собираат.
Da da.Bas za toa mnogu se izraduvav na ovaa pobeda.Da bese 4:0 po nemase da bidam sreken.Odime ponatamu.Sledna e Aston Vila.Super ke bide da go precekame Manchester so 100 % efekt...
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Da da.Bas za toa mnogu se izraduvav na ovaa pobeda.Da bese 4:0 po nemase da bidam sreken.Odime ponatamu.Sledna e Aston Vila.Super ke bide da go precekame Manchester so 100 % efekt...
Следната утакмица Астон Вила да ја тепаме и следува Манчестер и него да го окаматиме.:vozbud::vozbud:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.710
Поени од реакции
4.908
C c C ..Koja srekja ja imaa Liverpul .. a i vo 4-ta min.. dadoa gol ..mozeshe porano da sviri ...ama tradicijata si go napravi svoeto
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Deneska imase eden dosta interesen natprevar no konecno so presvrt se dojde do pobedata,inaku Liverpul go imav i na sportska taka da koga zagubi zbesnav mi idese se da skrsam ama potoa dojdoa podobri migovi i konecno se osvesti Liverpul da napagja.Imase nekoi propusti vo odbranata kako sto padna i golot a i kiksot na Reina ama bitno e sto pobedivme a sega i Aston Villa da ja pobedime minimalna pobeda moze,ne mora nekoja pogolema a potoa na red e Man Utd,no pred se vo sreda da go pobedime i Standard i da go pocneme pohodot vo Ligata na sampioni.Zadovolen sum od denesniot natprevar a i ne me zafrkna na sportska.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Џерард: Да го направиме Енфилд неосвоива тврдина
Па да видиме дали стварно ќе го направат мислам дека имаме шанси.:vozbud::vozbud:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Џерард: Да го направиме Енфилд неосвоива тврдина
Па да видиме дали стварно ќе го направат мислам дека имаме шанси.:vozbud::vozbud:
I jas go mislam istoto. Prethodnata sezona mislev deka ke go napusti Liverpool oti bese tazen zosto ne osvoil domasno prvenstvo. Ovaa sezona ideme na titula vo Premier.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Џерард: Да го направиме Енфилд неосвоива тврдина
Па да видиме дали стварно ќе го направат мислам дека имаме шанси.:vozbud::vozbud:
Toa e dosta vazen uslov za osvojuvanje prvenstvo.Ako ne se pravat doma kiksovi i ako ne se trosat taka zaludno bodovi osvojuvanjeto na prvenstvoto e dostizno...
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Toa e dosta vazen uslov za osvojuvanje prvenstvo.Ako ne se pravat doma kiksovi i ako ne se trosat taka zaludno bodovi osvojuvanjeto na prvenstvoto e dostizno...
Glavna pricina poradi koja ne sme osvoile titula tolku vreme se mnogu remia koi gi imavme sezoni nanazad. Mislam deka ovaa sezona ke ni trgne.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
I jas go mislam istoto. Prethodnata sezona mislev deka ke go napusti Liverpool oti bese tazen zosto ne osvoil domasno prvenstvo. Ovaa sezona ideme na titula vo Premier.
Ланската сезона Џерард сакаше да го напуште Ливерпул и сеакаше да оде во Интер оти тие беа нај загреани за него.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Карагер: Не смееме да го потцениме Стандард Дефанзивецот на Ливерпул, Џејми Карагер вели дека воопшто нема да биде лесно во вториот дуел со Стандард во третото квалификациско коло од Лигата на Шампионите.
Во среда сепак мислам дека ќе има сигурна победа.:vozbud::vozbud:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Карагер: Не смееме да го потцениме Стандард Дефанзивецот на Ливерпул, Џејми Карагер вели дека воопшто нема да биде лесно во вториот дуел со Стандард во третото квалификациско коло од Лигата на Шампионите.
Во среда сепак мислам дека ќе има сигурна победа.:vozbud::vozbud:
Легендо само воа од тебе го читам:)
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Pa i toa e najvaznoto sto treba da go cues od legenda. So toa saka da kaze deka tepame 3:0 vo sreda.
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Vo sreda Liverpool sigurno ke pobedi,Standard e dobra ekipa,se vide toa na prvata utakmica ama ke padnat na atmosferata na Anfield.Inace realno gledano Liverpool ne e bas u najdobra forma prvive 2 kola,se nadevam ke go postignat potrebnoto nivo za derbito so Man. Utd na 13 septemvri.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom