Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.306
На Џеко фино лепо му било кажано да си бара нов клуб пошто планирале а и за очекување било Лукаку да остане.
Тоа што куртонот ќутеше месец дена и на крај не поеба е друга работа.
Џеко сигурно ќе останеше доколку мртвиот Лукаку на време кажеше дека нема намера да останува.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Покрај реката Х седев, ги гледав Нагатомо и Биабиани и плачев:


Како вселенски брод сме сега кога ќе ми текне на тие времиња.
Само Икарди, Перишич, Гуарин и Ханданович вредеа од тие десетина години бантер ера. Може пропуштив некој ама секако сите пропаѓаа во сивилото...
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.448
Само Икарди, Перишич, Гуарин и Ханданович вредеа од тие десетина години бантер ера. Може пропуштив некој ама секако сите пропаѓаа во сивилото...
Броц? Ковачич? Кутињо? Кансело? Се зезам...

Сериозно, Жоел Оби? Кузма? Шкелото? Вака би ги подизвоил...
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Немаме среден ред за утре? Кој се не е достапен?
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.342
Поени од реакции
6.276
Немаме среден ред за утре? Кој се не е достапен?
Фратези и Аслани на местото на Чалханоглу и Барела и тоа е тоа. Лесна победа нема потреба од многу филозофија. Си ги знаат улогите нема потреба да се крева паника не знам зошто се напнуе толку. Фиорентина се боси стаорци, да имаа лацио и рома подобра сезона сеа ќе беа 10 место. Просечна екипа се фиорентина не играат ништо ја пимплаат многу.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.239
Поени од реакции
41.565
Немаме среден ред за утре? Кој се не е достапен?
Иаме бе, кој кур, редно е да достават алтернативите.
Аслани и Фратези прв тим место Хакан и Барела, и на клупа се Класен и Сенси.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.798
Поени од реакции
8.926
Ваков поклон не смее да се пропушти, со победа утре ем први, ем директен дуел следно коло со шанса да им отидеме на 4, а секако имаме утакмица у џеб. Must win е Фиорентина, макар вртел Бепе у федерација на полувреме да ја штелува.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.239
Поени од реакции
41.565
Da da milom ili silom ova mora da se pobedi bemliga, penal neso nepostoecki, crven u prvi 10 minuti za fiorentina, seedno. Sekako bitna tekma bese ova bez razlika na mozniot ishod vo torino od kolovo ama vaka barem malce poopusteno ke se vleze, drugo e so minus 4 da startuvaa, ali kako i da e, treba da se tretira ova ko da im zavisi zivotot, ne smeat da chouknat i na nisto da ne licat na teren.

Se nerviram so onoj umrenion Damfris sto zemal ni prai frki na vakva sezona, idi potpisi dogovor skapan eden sekako ke te prodademe ako sakas da si ides glupak umren, bitno e sea sekoj da e dostapen i da se ostava na teren, ovoj mislam deka ne igra radi ova.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom