Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.813
Поени од реакции
44.376
Член од
16 октомври 2021
Мислења
586
Поени од реакции
1.293
vecer igrame protiv zvezda. Nula hajpanje na socijalnite mrezi, navodno gi izbrkale novive gazdi prethodnicite sto go vodea instagram akauntot i template-ot e vidno smenet. Tocno 4 storinja vo vrska so vecerasniot natprevar ima, prethodnata sezona po 10 minimum. Dali moze deka i mene iskreno kur pocna da me boli za ligava na sampionive, poglup format od ovoj ne posti i nit imam zelba da gleam nit nisto. Samo me zanima u liga do kaj sme i tolku. Ti ebam ligata na sampionite dosadna
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.784
Поени од реакции
22.903
Никаква корист од Арнаутовиќ. Не ми е јасно само зашто го дадовме Карбони во Марсеј да дреме на клупа а во тим ги имаме Арнаутовиќ плус Кореа. Тие минути кои ги добива во Марсеј можеше да ги добие и во Интер. Многу глуп потег.
Тареми истотака ништо не покажа до сега ама ај на него ќе му дадам време.
Да играше Турам место било кој од овие двајца, 2 или 3 ќе дадевме прво полувреме. Мора брзо да ја решат у второ полувреме нека не си играат курот.
Не се воопшто опасни Ѕвезда ама колку сме климави во одбрана сезонава, може и еден ладен туш да ни се деси.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Арнаутовиќ бар игра со топка нешто од нетшо, се нуди се труди бара се глупира натака навака, тој Тареми како пионер да е, срамежлив исплашен па она детиштено од Ѕвезда повеќе муда има од него. А очекуваме 15+ голови, овој ако даде поише од 5 до крај на сезона ја у Стефан-Урко ќе се прекрстам.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.426
Поени од реакции
7.702
Арнаутовиќ бар игра со топка нешто од нетшо, се нуди се труди бара се глупира натака навака, тој Тареми како пионер да е, срамежлив исплашен па она детиштено од Ѕвезда повеќе муда има од него. А очекуваме 15+ голови, овој ако даде поише од 5 до крај на сезона ја у Стефан-Урко ќе се прекрстам.
Ок е Џонтра Вентола...
 
Член од
16 октомври 2021
Мислења
586
Поени од реакции
1.293
ete go Lautaro kako so kazav go razbi malerot prethodnata so udineze. Parce ima da gi naprai site ekipi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom