Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 август 2010
Мислења
39.020
Поени од реакции
112.384
Па да банираш свој комрад, навивач на Интер, ради глупердата Вори е во најмала рака срамно али ти си знаеш.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.585
Поени од реакции
2.608
Koj е баниран?

Иначе Ако го земиме Павард, го крениме на кљоци Кореа и Санчез на негово место, се прошетуваме до Скудето :) (@Io Sono Interista )
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.020
Поени од реакции
112.384
Koj е баниран?

Иначе Ако го земиме Павард, го крениме на кљоци Кореа и Санчез на негово место, се прошетуваме до Скудето :) (@Io Sono Interista )
На страна све, ама што толку мења Санчез за Кореа? Мислам, несомнено Санчез е подобар играч од крлежов ама е на залез на кариера плус повреденко. Нас проблем ни е првата опција во нападот покрај Лаутаро, Турам беше земен повеќе за измена на Лукаку за сеа на крај да испадне на Турам да му купуваме замена во името на Арнаутовиќ. Иначе да не се чудиме ако дае Арнаутовиќ 2-3 гола у први неколку кола и после да биде забетониран во прв тим на сметка на Турам.

Ја сум баниран иначе, пошо му реков на Вори Петков Мисирков дека пишува во секоја тема најглупави постови. Ме боли кур иначе, му терам инает на Иосоно, јаката тема МЛС ЛИГА, Вофффффф.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Koj е баниран?
Tргнат од една тема на три дена, затоа што два пати навреди член со кој не ни беше во дискусија. Ни казнени поени ни ништо.

Вака кога го читаш мислиш дека ова му се десило:

 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.585
Поени од реакции
2.608
На страна све, ама што толку мења Санчез за Кореа? Мислам, несомнено Санчез е подобар играч од крлежов ама е на залез на кариера плус повреденко. Нас проблем ни е првата опција во нападот покрај Лаутаро, Турам беше земен повеќе за измена на Лукаку за сеа на крај да испадне на Турам да му купуваме замена во името на Арнаутовиќ. Иначе да не се чудиме ако дае Арнаутовиќ 2-3 гола у први неколку кола и после да биде забетониран во прв тим на сметка на Турам.

Ја сум баниран иначе, пошо му реков на Вори Петков Мисирков дека пишува во секоја тема најглупави постови. Ме боли кур иначе, му терам инает на Иосоно, јаката тема МЛС ЛИГА, Вофффффф.
Мења шо че го нема Кореа. Како шо мења шо го нема Галиардини, па автоматски ни е средината 100 пати појака.
Башка,Санчез е единствен шо гарантира 15 гола, за разлика од Турам и Арнаутович.
Искрено, не сум сигурен дека Балогун нешто поарен ќе беше.
Проблемов е шо, годинава пазарот за напаѓачи беше мизрен, на то додај ги Арапиве.
Според можностите, Санчез е единственио шоможи да ни помогни да искрпиме годинава, и до година здравје боже, да ги испратиме кинезиве со Трубачи. Оти ако остана, си ибаја мајката Бастони, Барела и Лаутаро.

Aјде сеа двајцата:
now kiss.png
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.020
Поени од реакции
112.384
Башка,Санчез е единствен шо гарантира 15 гола
Брат 2023 година сме, да не си застанал нешто со времето? Санчез ако гарантира 15 гола тогаш јас гарантирам дека можам да истрчам 598 километри шпринт, не знам што друго да речам.

Пре Урко би го бацил во чмар него на Иосоно рака да му подадам. Не навредив никого, само го нареков Вори глуп. Тоа не е навреда, тоа е факт. Пред фактите и боговите молчат. :motorce:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.585
Поени од реакции
2.608
Брат 2023 година сме, да не си застанал нешто со времето? Санчез ако гарантира 15 гола тогаш јас гарантирам дека можам да истрчам 598 километри шпринт, не знам што друго да речам.

Пре Урко би го бацил во чмар него на Иосоно рака да му подадам. Не навредив никого, само го нареков Вори глуп. Тоа не е навреда, тоа е факт. Пред фактите и боговите молчат. :motorce:
Статистиката од лани!

IMG_7523.jpeg
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.925
Поени од реакции
9.348
Добра статистика за минутажата, кај нас би добивал максимум 30 минути секој втор натпревар и ќе биде едноцифрен. Патем, којзае зашто Марсеј не го продужиле ако е пренајјак.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.020
Поени од реакции
112.384
Член од
29 април 2012
Мислења
362
Поени од реакции
238
Што сте се усрале ве сите што се секирате ке освоиме скудето и куп годинава пак
за инает на овој со објавава над мене
 

Kajgana Shop

На врв Bottom