Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
27 октомври 2020
Мислења
81
Поени од реакции
118
Со исклучок на Шкринијар, најдобриот состав што Интер може да го извади во 352 формација.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.798
Поени од реакции
8.926
Не знам што им е со гадниов body language... карање, мафтање, дигање рамења.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.240
Поени од реакции
41.567
najbolje poluvreme sezonava izigrano, steta ne vodat, ona na barela morase gol da bide bemliga ali teska bese i taa iako od tv mozda delue poinaku.
Ovie ne izlegoa od polovina, vrzaa utakmica ipol bez sansa da im napravi protivnikot.

Bi trebalo ukraincive u vtoro uste tolku fizicki da potonat. mora da se dobie ova.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Има само едно сценарио во кое што киксираме. Да примиме некој помочан гол од ведро небо, и после тоа да се вампири украинскиот голман. Чиста победа би требало да биде.
Она од Барела кога направи лажнак и шутна, беше чист гол. Лаутаро дремеше сам горе.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Без Ериксен и Перишич во напад се апла по опасни, да беше Сенси здрав и со Барела место броз и Сенси како полушпиц ке беше 2-0 до сега.

Штета не ги искористија шансиве ..
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Дамбо колку пасови пропушти да му даде на Хакими тоа чудо некое, секој напад му се отвара еднаш не му ја пушти во празно...

Со ваква игра прашање на време е кога ќе дадат гол.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.240
Поени од реакции
41.567
ova vekje bese sramno od lautaro, auuu kakvo promasuvanje, poblisku do kornata otkolku do golot.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Штета што Сенси се повредва....од круцијална важност беше да е здрав сега и да можи да ротира Конте...нема смисла ова секој натпревар Видал и Барела се искршија...па и Санчез со повредата ги скина...еден ако недајбоже се повреди или суспендира од Лукаку и Мартинез бродолом ќе ни се случи...ќе треба со Пинамоти да игра Конте
 

Kajgana Shop

На врв Bottom