Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Сега гледам дека сте се интересирале за Мусачио,одличен играч кој може да покрие повеќе позиции
жими се не сум јас и не е мој втор профил. :pos:
 
Член од
24 јуни 2013
Мислења
29
Поени од реакции
19
Се шпекулира дека Морати ќе испрател понуда од 8мил + Џонатан,одлична зделка.Мусачо е играч кој може да игра лев бек,централен и деконструктивец,подвижен е,има добар скок и прави добри пасови.Е сега сето ова е шпекулација,ако е вистина тогаш Интер ќе добие сосема солидно засилување,е сега колку е ова вистина ќе покаже времето.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.297
Поени од реакции
15.515
Мусачо е најјак, оддамна го сакаме тука во фанклуб, нели Чекич
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.085
Поени од реакции
12.708
:pos::pos:ay тек сега видов каква грешка сум направил,иначе мислев деструктивец и заборајв да кажам дека може да игра и десен бег.
Гледајки какви играчи купува Интер,реално и турски бег да купат нема да се изненадам :pipi:
 
Член од
24 јуни 2013
Мислења
29
Поени од реакции
19
Голема работа ќе направи Интер доколку го потпише Мусачо,млад е,надежен и може да направи добра кариера.
:cuc:
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Голема работа ќе направи Интер доколку го потпише Мусачо,млад е,надежен и може да направи добра кариера.
:cuc:

прашање на векот ... кој е тролов. јас не сум , не е ни ѓорче (иако он го сака мусачо повеќе од самиот себе). значи кој е тој невоспитан што си игра со моите чувства за мусачо ?
 
Член од
24 јуни 2013
Мислења
29
Поени од реакции
19
прашање на векот ... кој е тролов. јас не сум , не е ни ѓорче (иако он го сака мусачо повеќе од самиот себе). значи кој е тој невоспитан што си игра со моите чувства за мусачо ?
имам многу добро мислење за Мусачо ;),така да не тролам,баш напротив според мене е ќе бидне нешто од Мусачо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom