Фан Клуб: Интер

Површината на правоаголник со страни а и b се пресметува со формулата:


  • Вкупно гласачи
    39
  • Гласањето е завршено на .

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.142
Поени од реакции
879
ке тепаме 3-0 таму 100 %
искрено не се замарам многу за да не си го влошувам здравјето :)
ама мислам ќе одиме понатака :)
Не посакувај вака потешко ќе ти биде веруј дека 4-0 треба да тепате :pos:
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
da da odime ponatamu so 0-3 ama za toj rezultat e potrebna daleku poidobra igra od ovaja vecerva so 3 napagaci spored mene
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.469
Поени од реакции
6.367
Голот на Деки отиде во сенка на натпреваров... ц цц
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.397
Поени од реакции
10.648
Само искрено се надевам дека Морати го гледаше внимателно натпреварот.
ЕТЕ ТИ КРЕТЕНУ ЕДЕН FFP,ЕТЕ ТИ И АМАТЕР-ТРЕНЕР ДА ТИ ЕБАМ ИДИОТОТ,ЗАР НЕ НАУЧИ НИШТО ОД ГРЕШКИТЕ НА БЕРЛУСКОНИ ДА ТИ ЕБАМ СЕ ПО СПИСОК
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Голот на Деки отиде во сенка на натпреваров... ц цц
ама не му е прв таков гол ко што знам :) и со џенова мислам има дадено нешто такво...многу лош интер вечер. .
 

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
Што направија судиите жити мајка лошо да не судеа ? :)
Па што сакаше повеќе да направи, регуларна шанса на милито 1 вс 1 му беше кренато знаменцето за офсиде, немаше ни втор жолт за киву, треба ли уште повеќе да направат за да го однесат натпреварот у курац?
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Поарно сега да испадниме отколку да се срамиме против Челзи/Манчестер....ех и тоа како се сеќавам тука кога тврдевте дека Шалке е лесен залак за нас:jaj:..заслужуваме секаков ремет да се разбериме!

Тоа го кажа и со Баерн па после тепате :pos:


Иначе наредна појаки ќе сте. Киву нема да игра.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.504
Единствена светла точка што видов од натпреварот е тоа што Миланезите и Јувенташите не знаат асолен ремет да ни чукнат после овој дебакл..(едните не тешат, а другите од што се очајни не навредуваат на секое:))...:tv:
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.846
Поени од реакции
34.370
Аман бре, со 0-3 Шалке иде даље, не се потпирајте на овој дегенов од 5ка со Галијани и Берлускони, пиши пропало е ова, готово е, искрено, не ни заслужуваат да одат даље и у некоја луда Утопија да тепаат и 0-10 на тој терен воопшто нема да се радувам, ко што рекоа погоре, вечерва го предадоа дресот и то је то, изиграа ко пички ...

Нека си ја истераат сезонава со 0 титули и летоска РЕМОНТ.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.397
Поени од реакции
10.648
аХ kиву киву...Најискрено се надева дека после овие 2 утакмици веке нема да те видам во дресот на ИНТЕР,а ако и после ова останиш најискрено се надевам дека ке скршиш нога гнидо една ретардирана!
 

dR3

Член од
9 септември 2009
Мислења
918
Поени од реакции
542
Поарно сега да испадниме отколку да се срамиме против Челзи/Манчестер....
Другар, нешто си згрешил. Вака срамот ви е далеку поголем.

Не провоцирам, само постов ми се виде смешен.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Единствена светла точка што видов од натпреварот е тоа што Миланезите и Јувенташите не знаат асолен ремет да ни чукнат после овој дебакл..(едните не тешат, а другите од што се очајни не навредуваат на секое:))...:tv:
море она Шалке 04 или 05 е јако нема што :Р
 
Член од
16 октомври 2008
Мислења
120
Поени од реакции
10
факт е дека от интер не го очекувавме ова но разбирливо беше дека ова е вина на Лео а прет се на Морати Лео ки направи овие резултати барем до мечот со Милан и се сега со Шалке само што ова беше екипа градена од Мурињо тој го најде ова екипа комплета и ајде Лео е мајстор факт ке остане дека Лео е маестро за скаут но не и за тренер а уште стојам во тоа дека Интер ке е шампион на Италиа само заради распоредот на Милан (Фиорентина-Рома-Удинезе-Бреша ) на гости е многу тешко за бодови позз
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.504
Другар, нешто си згрешил. Вака срамот ви е далеку поголем.

Не провоцирам, само постов ми се виде смешен.
Не е смешен воопшто..вака се усрамивме против Шалке еднаш..ако по некоја луда случајност одиме понатаму тогаш против Челзи/Манчестер резилот нема кај да ни бега и плус двојно поголем ремет ќе јадиме!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom