Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Искрени честитки,заслужена победа,едноставно ова беше вашата година!
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Али колку му е криво на Мур што си оди од Интер тоа е просто невероватно. Но секој си има свои цели зацртано во животот и тоа е, мора да се почитува секоја одлука.
Јас мислам дека не си оди, туку е избркан од Морати :pos:

Мислам дека вечерва Интер заслужува повеќе внимание од Мурињо и Реал Мадрид..

П.С. Кој беше тој линкот во живо од плоштадот во Милано?
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Честито титула момци!!Повеќе од заслужено:toe:
И со среќа во потрагата по нов тренер(Нешто ми вели дека тоа ќе биде или Михајловиќ или Бенитез:toe:):smir:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Сега ми јавија од Охрид, на интензивна нега во костозглобна го примиле Демикелис. Ах Милито, заебан ни еден!
 
Член од
3 февруари 2010
Мислења
570
Поени од реакции
69
Иако не ги сакам Интер, честито титулата, сосема заслужено! Мило ми е заради Пандев пред се, а и тоа што Италијанците се враќаат на врвот. Најинтересно од се ми беше тоа што Интер тепаше типично италијански, а немаше ниту еден Италијанец на теренот. Како и да е сосема заслужено.
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Очигледно Мурињо си бара нови предизвици. Најверојатно малку му беше што ги елиминираше Барселона со Интер, сака целосно да им покаже што пропуштиле што не го ангажирале пред две години. Реал си бараат тренер, имаат одлични играчи, ќе го платат многу и повторно би бил омилен кај фановите. Се му се поклопува.

Ако навистина отиде во Реал ќе биде уште еден пример од целокупната иронија која се случи на европската сцена сезонава со Снајдер, Робен, Ибра, Ето, Лусио... Мурињо да остане таму каде што го одигра последниот натпревар со Интер (дали и официјално ќе му биде последен ќе треба да почекаме уште некој ден).

Како и да е му благодарам за се што направи за Интер! Да не беше тој којзнае уште колку време ќе го чекавме овој трофеј.
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Честито титула момци!!Повеќе од заслужено тепавте вечерва:smir:Баш ме интересира што ќе каже сеа оној Ван Гал.А и за крај среќно во потрагата по нов тренер:toe:(Све ми се чини дека тоа ќе биде или Рафа или Миха:toe:):salut:
 
B

boki10messi

Гостин
Mislam deka nema tema "Jose Mourinho", pa zatoa ovde ke recam CESTITO TITULA iako da ne bese specijalecot:) nemase da stignete ni do 1/4 finale.

Sepak, cestitki, vredi da se zivee za vakvi momenti. Pozz
 
B

boki10messi

Гостин
Mislam deka nema tema "Jose Mourinho", pa zatoa ovde ke recam CESTITO TITULA iako da ne bese specijalecot:) nemase da stignete ni do 1/4 finale.

Sepak, cestitki, vredi da se zivee za vakvi momenti. Pozz
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom