Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
^ Која пенетрација им ја направија за првиот гол, ебење у права смисла.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
^ Која пенетрација им ја направија за првиот гол, ебење у права смисла.
ги убија !!! Уште од тогаш се навестуваше дека Интер ќе ги надигра сите !!! каква сезона беше ова на Интер !!! нешто невидено !!! и сега во сабота уште Јаготката на шлагот !!!

--- надополнето ---

Lazio Player Threat Allegations Lead To Police Inquiry -


By Salvatore Landolina

May 19, 2010 2:15:00 PM


Добро бе до кога со овој Салваторе ... Изгорен фан на ЈуБентус, и само умара крева тензија ... нека се одјебе веќе еднаш !!!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
^ Кисело е кисело е, знаеме, аман !
 
M

Mario Gómez

Гостин
Дан имате некое стримче, младинците играат за 40-тина минути во Мадрид, на тренинг стадионот на Реал. :)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Според некои мои пресметки би требало денес да се пратени маиците и утре да се подигнат. Ем ај рајт?
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
Сите голови на Диего Милито во Серија А сезонава :

 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Според некои мои пресметки би требало денес да се пратени маиците и утре да се подигнат. Ем ај рајт?
Сега се слушнав со Димитар, ги праќаше за Скопје, ама изгледа дека не се комплет, фалат L маици... Вечер ќе видиме што и колку е пратено и ќе објавам. За тие што се по пошта ќе пратам утре, петок неработен ден, во сабота ќе ги чекаат...
 
С

Спенсер

Гостин
Сега се слушнав со Димитар, ги праќаше за Скопје, ама изгледа дека не се комплет, фалат L маици... Вечер ќе видиме што и колку е пратено и ќе објавам. За тие што се по пошта ќе пратам утре, петок неработен ден, во сабота ќе ги чекаат...
ајде,чекаме... и тоа да се договориме на кое место да си ги подигнеме...
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
144
Поени од реакции
21
Image0159.jpg Image0151.jpg Image0150.jpg Image0174.jpg Image0177.jpg
Дечки не сакам никој да предомислам за гледање на финалето али морам да ви ја доловам атмосферата од 18 титула со прославата од 15:00 до 24:00 во кафаната ,, Кај Димче,, па можете да замислета како ќе биде за финалето. На последната фотографија сме најватрените Горановци а на предпоследната е Газда Димче со најголемото срце . Поздрав и се гледаме во Велес
П.С Се извинувам што Сликите се со лош квалитет али во пијаното раката трепери
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Сега се слушнав со Димитар, ги праќаше за Скопје, ама изгледа дека не се комплет, фалат L маици... Вечер ќе видиме што и колку е пратено и ќе објавам. За тие што се по пошта ќе пратам утре, петок неработен ден, во сабота ќе ги чекаат...
Инаку за преку пошта како оди работа? Треба да ми стигне писмо дома дека треба да отидам да си ја подигнам од пошта или како?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Стигнува наредниот (работен) ден. Мислам дека ќе треба да тркнеш до пошта да си ја земеш. Заглавивме со времето да му се невиди...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
Дечки ке ви дадам убав предлог,сите да идеме во Велес таму ке има видео бим,огномет,моите димни,трубачи, и луда забава !!Ја сеа се договарам со еден член ке ви каже ваљда он за што се работи,можно е да се откупи цел автобус и да идеме за Велес.Ја планирам да идам во Велес и ке отпаднам за Ла кафе,други информации околу ова што кажав ке има утре.позз
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom