Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.479
дали со победа над Баерн италијанците ќе го задржат и 4-то ,место кое води во ЛШ??
Доколку Хамбург влезеа во финале у Лига Европа, Италија ке немаше никаква шанса за задржување на 4тата позиција за ЛШ, па од наредна година 3 екипи ке одеа. Но со нивната елиминација од Фулам, сега останува само на Интер, доколку победат, status quo ситуација имаме, ако загубат, чао на четвртата позиција која води во ЛШ.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Доколку Хамбург влезеа во финале у Лига Европа, Италија ке немаше никаква шанса за задржување на 4тата позиција за ЛШ, па од наредна година 3 екипи ке одеа. Но со нивната елиминација од Фулам, сега останува само на Интер, доколку победат, status quo ситуација имаме, ако загубат, чао на четвртата позиција која води во ЛШ.
на минатото светско мислам дека беше слична ситуацијата но со победата на италија си го задржа 4 место. барем мислам дека така беше:raz:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.479
на минатото светско мислам дека беше слична ситуацијата но со победата на италија си го задржа 4 место. барем мислам дека така беше:raz:
Не бе, Милан тогаш освоија ЛШ, гајле немаа тогаш жабарите. :wink:
 
R

Rigel Kent

Гостин
Narednata godina ne , no kaj i da e Italija ke go izgubi cetvrtoto mesto koe vodi vo Liga na Sampioni.Inaku posakuvam toa da se sluci , Jube nikad da ne vidi Liga na Sampioni:pipi:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Првиот сон стана реалност!


Важен триумф!

Стопирај на 1.03...Тој позади Мурињо во тренерка горна на Интер..кој е тој?
Тој е Габриеле Ориали.



На овој мислиш, така?

Не Мунтари. :pos:

Него Мурињо почна да пушта водичка... „Дали има шанси да останете? Секако.“ - изјави Муруњо.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Не бе, Милан тогаш освоија ЛШ, гајле немаа тогаш жабарите. :wink:
можно е но ако папата се моли 39 пати на ден и италија освои светско а интер да не освои ЛШ(иако чисто сумњам)? тогаш што?
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.479
можно е но ако папата се моли 39 пати на ден и италија освои светско а интер да не освои ЛШ(иако чисто сумњам)? тогаш што?
Нема везе тоа, ако Интер загубат ЛШ готово е, наредна година на табела цртата ке биде под третиот за ЛШ, не под четвртиот.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.668
Поени од реакции
6.030
Мене ми изгледаше денес Балотели друг човек,изигра добро и се радуваше на крај со сите:toe:.Конечно еднаш и од него да видам нешто добро:wink:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Бев сигурен дека Интер тепа денес и во кладилница си ја пишав чист 1 без размислување:)
Груб и тврд натпревар, но Интер ја имаше контролата во 2ро полувреме и не се трошеше премногу без потреба.

Се надевам со Снајдер не е нешто посериозно, а и криво ми е за Пандев што 2ро финале по ред не игра заради повреда.

Тоти се спушти денес на најниско можно ниво, да не му беше името мислам ќе кркаше подолга суспензија (иако и вака не исклучувам неколку натпревари).

Балотели изигра добар меч, ако успее да го заузда темепраментот би сакал да остане и наредна сезона.
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Иначе, поздрав до Занети со песМава:


:tv:
 
Член од
19 септември 2008
Мислења
730
Поени од реакции
62
Честито да ви е првата титула годинава. Мило ми е заради Пандев што вторпат со ред зема медал во купот.
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ај честитки до вас, во Недела веројатно и втората ви се насмевнува доколку Сиена не направи нешто неочекувано... а и на 22 ви пожелувам и тројна.
 
Член од
22 август 2009
Мислења
615
Поени од реакции
221
Ајде честито, па нека ни се множат титуливе, занети воспаление на бицепси да фати !:pos2:
Иначе замислете каква чест имале оние што ја гледале утакмицава во 3Д! Реков јас дека ќе гледаме хард коре ебење!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom