Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Manchester ili Barca ajde,mozete vie...:pos2:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Nisto de sto...Vikam neka im se padnat Manchester ili Barcelona...Kade zboram nesto za Chelsea :helou:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Nisto de sto...Vikam neka im se padnat Manchester ili Barcelona...Kade zboram nesto za Chelsea :helou:
Убаво ти вика Давор над тебе постот,не се бламирај,сите фанови на Челзи честитаа заслужена победа,само ти се најде да солиш памет...

Ааааах знам зошто...ББилан го кркна од Манчестер затоа нели ?? :(

Жал ми е :smir:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Убаво ти вика Давор над тебе постот,не се бламирај,сите фанови на Челзи честитаа заслужена победа,само ти се најде да солиш памет...

Ааааах знам зошто...ББилан го кркна од Манчестер затоа нели ?? :(

Жал ми е :smir:
Cestitav pobeda de sto sakas pa i ti...:toe:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.396
Поени од реакции
6.516
праам опасна фотка ..... ако оваа ми излезе како што сакам, да не се фурам али топ 5 ќе биде...... само кажете ми ..... ова е за Адидас реклама ..... така?? и како да се регистрОвам таму???
на тоа линкот регистрирај се, и сигурно има тема за тоа!
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дечки остајте ждрепка сега ..гледајте да го тепаме Палермо бидејќи станува веќе лошо за нас во Сериа А....а тие пак баш одлична екипа се на домашен терен ..нема сигурно да дозволат да се развие нашата игра(која е никаква),нон стоп притисок ќе вршат а онај миколи гнасно копиле е (три гола ни чукна мислам во Меаца),..штета само лусио што не игра во првата утакмица во 1/4...Иако би сакале сите барса да ја избегниме,веќе ако сме малер нека се падни па да му докажиме дека поразот од 2-0 беше само случајност:smir:..и да не јадат повеќе бурек навивачите на милан-јувентус за тоа како интер бил слаб во ЛШ...
 

Блаугранец!

mes que un club!
Член од
28 август 2009
Мислења
785
Поени од реакции
176
Ама убаво си рекол Мурињо : „Можат да не тепаат само со 7 играчи на теренот“

И у право си е :) Честито победа :smir:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
а Каморанези и Амаури што ги зема во репрезентацијата се италјанци така?...три пати оле за Липи
Амаури не го зема со таа форма треба да е мрднат да го земе :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Амаури не го зема со таа форма треба да е мрднат да го земе :)
Сега можи нема да го земи ама сакаше односно имаше желба да го види во составот:smir:..Уште еднаш оле за Липи
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Сега можи нема да го земи ама сакаше односно имаше желба да го види во составот:smir:..Уште еднаш оле за Липи
Епа овој ја прокоцка не е крив Липи ондак.Абе да видиме шо ќе напрај на светско Липи па после кој ќе вика Оле)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom