Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
лелеле големиот кур ето :drk::drk::drk: хахах се потсмевавте на амаури но колку со разбрав и чув вашето големо засилување самуел ето е во катастофална форма од 20 декнври нема постигнато гол за интер ( но сепак не го заборавам фактот дека 1 месец беше на купот на африка) а за вчера со црвените картони заслужено си ги заработивте и ако не ви играт пандев дрва сте
:vozbud:
 
M

mercenary

Гостин
Незадоволство од судијата,нормално.Сигурно не значеа дека се предаваме:helou:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.242
Поени од реакции
4.237
лелеле големиот кур ето :drk::drk::drk: хахах се потсмевавте на амаури но колку со разбрав и чув вашето големо засилување самуел ето е во катастофална форма од 20 декнври нема постигнато гол за интер ( но сепак не го заборавам фактот дека 1 месец беше на купот на африка) а за вчера со црвените картони заслужено си ги заработивте и ако не ви играт пандев дрва сте
:vozbud:
Ај бе одјеби од тука ти најде да кажуваш кој се дрва :pos2:,губите од кој стигнете имате 10 порази ти ке солиш памет тука иди дркај таму на европа лига
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
а вие кирко ко ке стигните до 12 души повредени ко шо играше јуве дали ке можите да го помините центарот ај пушите курој глупаци едни заедно со вашиоот не прежален преседател масимо морати кој на крајот од оваа сезона ке биди кај со му покажа мурино ин џаил
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
а вие кирко ко ке стигните до 12 души повредени ко шо играше јуве дали ке можите да го помините центарот ај пушите курој глупаци едни заедно со вашиоот не прежален преседател масимо морати кој на крајот од оваа сезона ке биди кај со му покажа мурино ин џаил
Поврзавте 3 победи, едната со пенал од 20 метри, и ти се дигна курето а, четврто место не е заебанција :pos2::pos2:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.242
Поени од реакции
4.237
а вие кирко ко ке стигните до 12 души повредени ко шо играше јуве дали ке можите да го помините центарот ај пушите курој глупаци едни заедно со вашиоот не прежален преседател масимо морати кој на крајот од оваа сезона ке биди кај со му покажа мурино ин џаил
Вие коа ке извадите нерешено со 9 играчи ја ке се фрлам од камени:toe:дома губите од катанија иди лечи се
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Ај да дојде еден од по паметните од Јуве фан клубот да си го приберат овој бисерчо DEMONSFALL
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.242
Поени од реакции
4.237
Овој DEMONSFALL многу ме потсеќа на Extreme1.
Знаееш дека коа му имав негов потпис ме молеше да му го сменам,ми рече прво ај смени го потписот и ја му реков ај замоли ме убаво и он пиша те молам смени го :pos2:,дојде време да моли и ке ми кажува сеа глупости:toe:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.342
Поени од реакции
57.957
20 години имаш море, освестисе.
Good One, хаха

Што требаше да значат белите марамчиња ? :)
Се вика „панолада“ или веројатно поточно „пањолада“. Се изразува незадоволство од некој (обично тренерот, со тоа се бара оставка од него). Во нашиот случај судијата. Редовна појава во Шпанија. Прв пат во Италија.
 
M

mercenary

Гостин
Самуел Ето ја добил наградата Алтропалоне-награда за најдобар фудбалер во Италија,надвор од теренот.Тој ја заслужил оваа награда со неговата фондација која ги образува сираците и децата без можности за образование.Исто така изјавил дека оваа награда му е поважна дури и од Балод Д'Ор наградата.

Дестро повторно дал гол за Примавера(поточно два гола).Се гледа дека од него ќе биде нешто.Иднината на Интер е обезбедена.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Имам нешто слободно време па еве и јас да си го изразам револтот кон судијата:






:helou:

Самуел Ето ја добил наградата Алтропалоне-награда за најдобар фудбалер во Италија,надвор од теренот.Тој ја заслужил оваа награда со неговата фондација која ги образува сираците и децата без можности за образование.Исто така изјавил дека оваа награда му е поважна дури и од Балод Д'Ор наградата.

Дестро повторно дал гол за Примавера(поточно два гола).Се гледа дека од него ќе биде нешто.Иднината на Интер е обезбедена.

Балотели даваше по 3 на секој натпревар па ете го кај е! И за него мислевме исто како и за Дестро. Не дека сеуште не мислиме, јас се колнам во него, ама не е она што го очекувавме!
 
M

mercenary

Гостин
Балотели даваше по 3 на секој натпревар па ете го кај е! И за него мислевме исто како и за Дестро. Не дека сеуште не мислиме, јас се колнам во него, ама не е она што го очекувавме!
Тоа е од главата.Не од што не е добар.
Да се надеваме дека Дестро ќе биде паметен.:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom