Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Деца...

Ја еве потпишувам одма никогаш да не освоиме ЛШ ама Милан и Јуве секогаш да бидат Zero Tituli :pos:
Јас би сакал да бидам тренер на ЈуБе :pipi:

Кога Роки можеше да биде тренер на ЈуБе и да ги пропадне....






















Јас ке ги расформирам :pos::pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.486
Поени од реакции
58.769
Јас би сакал да бидам тренер на ЈуБе :pipi:

Кога Роки можеше да биде тренер на ЈуБе и да ги пропадне....




Јас ке ги расформирам :pos::pos:
И Деко сака, а јас се мислам кој од вас двајца би бил поголемо зло :pos: :pos:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не е глупост,точно е дека отсекогаш на морати му се допаѓал меси:toe:
Ама да го купиме ???
Нема шанса,не постојат тие пари што би ги дале за Меси,веруј ми ке се пензионира во Барса...
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Ама да го купиме ???
Нема шанса,не постојат тие пари што би ги дале за Меси,веруј ми ке се пензионира во Барса...
Меси има изјавено дека сака да ја заврши кариерата во Њуел Бојс (Аргентина):smir:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Меси има изјавено дека сака да ја заврши кариерата во Њуел Бојс (Аргентина):smir:
Да знам затоа,имам читано,но муабетот ми е сеа да го купиме...нема теоретски шанси за тоа :smir:

Иииии да го пријавам членов за Јас имам талент....да бидам најглупав :nesum:

1.Имај малку достоинство и пишувај на форумов со кирилица
2.Јувентус и неговата управа? Земи читај,па потоа зборувај.Мразам да зборам со луѓе за некоја тема за која немаат аргументи ...
3.Една додека бевме во Серија Б,една која што НИЕ ја освоивме - вам ви ја доделија.Со самото испаѓање Јуве загуби 250 милиони евра (тоа ти се 2-3 сезони однапред уништени).Да не зборувам за украдените играчи,за рејтингот ...
4.Тоа што Морати е добро поткован финансиски не значи дека со пари се може да купи.Чекајте и ќе видите.Правдата на крај ќе победи ...
5.Доколку не сте фанови на фудбалскиот клуб ЈУВЕНТУС,ќе ве замолам да своите постови ги пишувате на СООДВЕТНИОТ фан клуб подфорум.Доколку таков не постои,креирајте.Во меѓувреме,останете поздравени и останете надвор од подфорумов ...
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.575
Поени од реакции
20.843
После се ова со Пандев, мислам дека станав и ја навивач на Интер.. иако не верував некогаш дека ќе седам пред тв и ќе гледам утакмици на интер :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
После се ова со Пандев, мислам дека станав и ја навивач на Интер.. иако не верував некогаш дека ќе седам пред тв и ќе гледам утакмици на интер :)
Епа ај добре дојде :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
6.069
Не е само еден навивач што заради пандев ке навива за интер,верувам дека многу од Македонија ке се одлучат за овој потег:toe:,и според ова за 5 години би имале најмногу фанови на интер во Македонија:toe:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.480
Незнам дали некој постираше, сеедно, Морати на прашањето зашто не се постигнало договор за Ледезма со Лацио одговорил, другата опција која ја имавме била подобра oдносно како што он кажа, посоодветна, а и како што разбрав низ форумиве, на Скај Италија Фернандес бил покажан како пристигнува во Милано па најверојатно и дефинитивно ке биде новиот играч на Интер. :wink:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Незнам дали некој постираше, сеедно, Морати на прашањето зашто не се постигнало договор за Ледезма со Лацио одговорил, другата опција која ја имавме била подобра oдносно како што он кажа, посоодветна, а и како што разбрав низ форумиве, на Скај Италија Фернандес бил покажан како пристигнува во Милано па најверојатно и дефинитивно ке биде новиот играч на Интер. :wink:
Имаш потврда од мене . Фернандес пристигна во Милано . Гледав на Скај Италија
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676


Можна формација против Сведмилк Италија :),се е ОК само матераци место Кордоба
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Густа некако тревата.

Инаку не сум за оваа формација, можеме да си тераме со 4-3-1-2 и на местото на Снајдер да игра Пандев, а пред него се разбира Милито и Ето, секоја друга формација освен оваа кај мене ќе предизвика негодување ! :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.480
Нема везе тоа, и Пандев и Милито и Ето често ротираат, само да не се користат ко крила, тоа е лошото, се друго е прифатливо. А и сега, кога излезе Камби а влезе Милито против Јуве мислам дека пак тераа на слична формација со тоа што Снајди се повлече за нијанса а напред беа Балотели, Пандев и Милито.

Ја едвај чекам да видам како функционираат Ето - Милито - Пандев, вака на хартија страшно изгледа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom