Фан Клуб: Вардар

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.664
Поени од реакции
70.806
Па нели Турци од Џевахир го купија Работнички ??
Го купија за помошното игралиште на клубот да го прават хотел :D

Жалосно е како им продадовме се' на тучиштава и разна друга исламистичка секта...
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.610
Поени од реакции
16.601
Mорам со оф топик да идам, жално е како и Самсоненко дојде до терените на Вардар во Парк и се она што сега е негово. Штета што не може ништо да им се (про)дава на странци, од каде и какви и да се...
 
Член од
1 февруари 2023
Мислења
84
Поени од реакции
204
Од Работнички си заминале младинските репрезентативци Тодоровски,Ангелов,Деспотовски па еве шанса да земете некој од нив
Na prethodniot sportski direktor se tie igraci, ako se ostanati vo dobri odnosi lesno ke se dogovorat. Plus Gando koj bi zavrsil golema rabota i bi bil dobro zasiluvanje
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.114
Поени од реакции
1.862
снема струја па у собрание до касно заглавија, да се наспие новиот премиер и министер за спорт па ќе објават на 1 ви. у меџувреме струга го лапма кире р. кој колку и да не го бива у прва лига 15 гола ко ништо ќе даде
 

Hoy

Член од
7 септември 2017
Мислења
527
Поени од реакции
1.631
снема струја па у собрание до касно заглавија, да се наспие новиот премиер и министер за спорт па ќе објават на 1 ви. у меџувреме струга го лапма кире р. кој колку и да не го бива у прва лига 15 гола ко ништо ќе даде
Брат штопер игра он.
 
Член од
26 февруари 2011
Мислења
160
Поени од реакции
486
снема струја па у собрание до касно заглавија, да се наспие новиот премиер и министер за спорт па ќе објават на 1 ви. у меџувреме струга го лапма кире р. кој колку и да не го бива у прва лига 15 гола ко ништо ќе даде
Кире Ристевски у цела кариера нема дадено 15 гола, другарче...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom