Фан Клуб: Барселона

Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Се курчи малиов еј :ROFLMAO:

Cesc (to pro-Madrid journalist insisting on red card): "If you want, I can imitate that headbutt with you, you then decide if it's red."
 
G

grande-juve

Гостин
Не можам нормално да се израдувам на победава, судијата заеба работа, Фабрегас на најдобриот меч сезонава мораше да направи нечесен потег, Виља немилосрден.
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Cesc (to pro-Madrid journalist insisting on red card): "If you want, I can imitate that headbutt with you, you then decide if it's red."

Udri maski! :)
 
Член од
31 август 2008
Мислења
1.853
Поени од реакции
815
Cesc (to pro-Madrid journalist insisting on red card): "If you want, I can imitate that headbutt with you, you then decide if it's red."

Udri maski! :)
Справување со новинари од Анри има учено Цеск.

 

Ekimot

Cule
Член од
4 февруари 2010
Мислења
473
Поени од реакции
502
Против овие мувливе секогаш сакам на ваков начин да победуваат, со црвен, рака уште и пенал да имаше и ќе ми се испунеше срцево. Ја и за мадрид навивам коа играат против севиља не ги можам ИЧ ;)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Само јас приметив, дека по голот се поздравија Виља и Меси? :icon_lol:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Само јас приметив, дека по голот се поздравија Виља и Меси? :icon_lol:
Сериозно успеа да го приметиш тоа?
Јас незнаев на каде да трчам и шо попрво да правам од радост :)
 
B

Beck's

Гостин
:vozbud:x100000000

Vaka vozbuden ne znam koga sum bil posleden pat, znaci decki ova e definitivno sampionski mentalitet. Fabregas 10/10.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Помеѓу Меси и Виља нема никаков проблем, медумите само ја пумпаат работата. Оваа сезона ја имаме таа спортска среќа се надевам ќе трае и ќе се појавува кога ќе биде потребно. Инаку Фабре заслужува да му мавнеме по една клоца да бидеме реални. Имаше контакт ама немаше таков удар да се клати толку.
Санчез време е да седне на клупа.

Одбраната ни е промаја а економскиот потпретседател дава изјави дека во случај на итност ќе се купи играч во зимски преоден рок. Браво секоја чест :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom