Фан Клуб: Барселона

Дејмон

Find Beautiful Girls from your town for night
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
Нека ни е честито и оваа титула дечки, не гледав утакмицата не бев дома и нема што да коментирам. :) Според тоа што видов од јутуб видеа мило ми е за Цеск кој полека полека ќе ги делка противниците... Меси стандардно, ѕвероња.

Being a Barca fan - PRICELESS!
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Ако не се лажам и Виља ќе го пропушти дуелот со Виљареал заради црвениот у супер купот.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Ако не се лажам и Виља ќе го пропушти дуелот со Виљареал заради црвениот у супер купот.
Па нели тоа важеше само за супер-куп утакмиците?
Иначе честита нека ни е титулата, да ни се множат, квадрираат и шо знам уште шо не. Ако е Адриано повреден, Максвел ич нејчам да го гледам, поарно Фонтас на стопер, лево Абидал, отколку Максвел лево. Се надевам дека нема толку опуштено да играат против Виљареал, сепак се класа тим. И се знае само победа се очекува.
ДОМИНАЦИЈАТА ПРОДОЛЖУВА!
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
1. nema da se prenesuva barselona vo ponedelnik na alfa
2. na maksvel mu e rodenden pa neka mu e sreken
3. barsa osvoila uste edna titula

:))))))))))))))))
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Ајде нека ни е честито и втората титула оваа сезона,т.е сезоната уште не е почната а ние веќе освоивме 2 титули... и да нека му е честито првенецот на Фабрегас на официјален натпревар..а за Меси нема што да се каже,стандарно:cuc:
 
Член од
9 март 2011
Мислења
1.944
Поени од реакции
905
Среќен роденден Максвел,остаре и овој:confused:...
Читам дека понеделник нема да не пренесуваат Алфа,па глупи се или што се...ццц....
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
1.505
Поени од реакции
1.302
Stream : Barcelona B - Villarreal B

http://www.barcabalkan.com/live
--- надополнето: Aug 27, 2011 2:05 PM ---
На Алсат вчера видов реклама дека Барселона - Виљареал ќе ја пренесуваат во живо ! Што значи дека и Алфа ќе ја пренесуваат !
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Па нели тоа важеше само за супер-куп утакмиците?
Иначе честита нека ни е титулата, да ни се множат, квадрираат и шо знам уште шо не. Ако е Адриано повреден, Максвел ич нејчам да го гледам, поарно Фонтас на стопер, лево Абидал, отколку Максвел лево. Се надевам дека нема толку опуштено да играат против Виљареал, сепак се класа тим. И се знае само победа се очекува.
ДОМИНАЦИЈАТА ПРОДОЛЖУВА!
Да да, грешка сум бил, тек на наредниот супер куп ќе паузира...
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Stream : Barcelona B - Villarreal B

http://www.barcabalkan.com/live
--- надополнето: Aug 27, 2011 2:05 PM ---
На Алсат вчера видов реклама дека Барселона - Виљареал ќе ја пренесуваат во живо ! Што значи дека и Алфа ќе ја пренесуваат !
Дај боже да е така
 
G

grande-juve

Гостин
Со вчерашниот трофеј, имаме 74 титули од сите натпреварување, реал има 73, а исто така Барселона има најмногу титули од сите европски натпреварувања, сме ги стигнале милан. Ова го прочитав во Македонски спорт
 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363


Забавата продолжува и во авионот, алвеш пак главен :))
комарџии бе :icon_lol:
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323


Забавата продолжува и во авионот, алвеш пак главен :))
комарџии бе :icon_lol:
Адриано вика: вложувам медал од ЛШ, а Алвеш му вика rise на 2 и нормално Адриано губи.

Комплекси:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom