Фан Клуб: Барселона

Член од
9 март 2011
Мислења
1.944
Поени од реакции
905
Никако Бојан,само знае да ја сплетка топката ништо повеќе,нека почни Афелај или Иниеста крило затоашто најверојатно Гетафе ќе играат со автобус пред голот и тоа како оние од Лондон со 2 спрата :)....Мора победа,нерешено никако а и не верувам да кикснеме вечерва,верувам дека премногу мотивирани се играчите...а да,на предходниот Меси не се запиша на листата на стрелците,мора вечер....Ајт поздрав и со среќа....
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Ja tenim alineació: Valdés, Alves, Piqué, Milito, Adriano, Mascherano, Xavi, Iniesta, Villa, Messi i Bojan...
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
4
Боки сеа гол ќе даде,да не го критикувате толку :tv:


П.С.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
mi se ispolni keifot da gi vidam milito i maskerano,no za bojan moram da priznaam ne mi se ispolni keifot :)
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
auuuuuuuuuuuuuuu golov od alves perverziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :drk: :vozbud:
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
4
АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ:drk::drk::drk:БРАВО ДАНИ МАЈСТОРЕ!
 
Член од
17 март 2011
Мислења
28
Поени од реакции
11
Toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo <3 Dani , igrac so 5 zvezdici :D :D :D
mora da go prodolzi dogovorot!
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
lele abe se arno i igra i sea ama zasop ne mozat da dadat 2 gola bas koga ja igram jas na sportska :mad:@:mad:::mad:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958

Виља почнува на Бојан да ми заличува. И он така почнува да се сплеткува како задња будала да е.
Адриано исто како да не игра утакмицава еднаш само го видов топка да фати. Реално не ни напаѓаа многу многу од таа страна ама сепак.
Маскерано ќе стан стандарден ако продолжи овака да игра, а Пике под итно да се стори со нови копачки, ако случајно нема пари ќе му пуштиме едни од Бит Пазар ние :)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Свака част за голот..:drk:
Требаше да им бапнеме бар упште 2-3 и да ја осигураме победата но ајде се надевам дека тоа ќе го направиме во второ.:)
 
Член од
17 март 2011
Мислења
28
Поени од реакции
11
Bojannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2-0
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Одличен голов на Алвес :) Овој Виља го гледам денес а и утакмица две пред оваа и ми заличува ко Бербатов кај нас лани :icon_lol: Додека го пишувам ова Крка гол дава, честито победа.
П.С. Алал да им е на фановите за овациите за Абидал :cuc:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.542
Поени од реакции
14.674
ајде уште еден дадете :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom