Фан Клуб: Барселона

Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.567
Поени од реакции
13.898
Абе нејасни ми сте, ви смета Левандовски, не ви смета цепеницата Феран, непостоечкиот играч. Каква топка му даде на Јамал, ама овај се посра, настрана што и гол даде Левандовски.

Лол го изваде, абе треба да си замине и да нема кој да даде гол во овај мизерен сегунда напад што го имаме.
Автоматски споено мислење:

А да, со Гундоган ништо не добивме, ама за тоа никој не зборува.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.607
Поени од реакции
17.304
Абе нејасни ми сте, ви смета Левандовски, не ви смета цепеницата Феран, непостоечкиот играч. Каква топка му даде на Јамал, ама овај се посра, настрана што и гол даде Левандовски.

Лол го изваде, абе треба да си замине и да нема кој да даде гол во овај мизерен сегунда напад што го имаме.
Автоматски споено мислење:

А да, со Гундоган ништо не добивме, ама за тоа никој не зборува.
Мене ми рекоја дека имате топ играчи :icon_lol:
Јамал настрана екстрааа голот се испосра во два зицери, сеуште е млад и недозреан
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.754
Поени од реакции
9.913
Да не го урочам сега, ама Форт > Балде. И тоа принудно на неприродна позиција.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.567
Поени од реакции
13.898
Мене ми рекоја дека имате топ играчи :icon_lol:
Јамал настрана екстрааа голот се испосра во два зицери, сеуште е млад и недозреан
Во нормални околности Јамал би требало да е во младинскиот тим сеуште, ама кога ќе ги видиш Рафиња и Феран во тим, поарно овај да е, барем можда ќе биде нешто од него, од овие се видело.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.607
Поени од реакции
17.304
Во нормални околности Јамал би требало да е во младинскиот тим сеуште, ама кога ќе ги видиш Рафиња и Феран во тим, поарно овај да е, барем можда ќе биде нешто од него, од овие се видело.
Тоа е она шо пробав да му го објаснам на Џуниор дека Барселона нема моментално играч кој ќе направи разлика на теренот, нема лидер моментално
Феликс треба да ја има таа улога ама Феликс една ќе ја реши наредните три ќе спие
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.111
Поени од реакции
3.934
Ова само Барса го може. Ја држи топката не иде у напад на 30 секунди до крај, грешат и ни даваат гол.
Браво.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.096
Поени од реакции
6.735
чави вечерва искоцка многу,захтевно јака физичка текма за куп натпревар,ако не го победи отепаниот виљареал нека му биде последна текма на клупата
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.989
Поени од реакции
11.681
Ајде влечете се како свински црева пак. Не можам да поверувам на што спаднавме, на тим не личим.. Греота за младите таленти што не мораат да ги раздадат низ тимови од средината на табелата и ке им ја уништат кариерата.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.567
Поени од реакции
13.898
Уствари зошто овај Роке не влегува, недојден ја има спукано со Чави или ептен не го бива?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom