Фан Клуб: Барселона

B

Beck's

Гостин
Колку го мрзим Чави ради што секогаш иде да шутира фаули а последен пат им погодено 2008 :boksix: Абе дај му на Суарез бе никаков
 
Член од
20 јули 2011
Мислења
576
Поени од реакции
203
Незнам дали е до Мојс или е до нашиве незнаат да направат асална акција
Или е до енрике :D
 
Член од
20 април 2009
Мислења
993
Поени од реакции
944
Недосуден пенал, ама тоа не е изговор за тоа колкава брука е првата постава и пристапот на Енрике на секој натпревар...Мора да добие отказ, мора затоа што ќе не снајде лоша судбина и со сезони нема да можеме да се вратиме...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
овој Лучо никаков авторитет нема :/
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.174
Поени од реакции
1.271
И титула да не кошта овај меч сепак ми е кееф Меси флегмата на клупа да го видам
Еб.ти мaлерoт еб.ти
Oди нaвивaј зa реaл,ти нaјде дa кaжувaш зa Меси,еве ти штo е Бaрсa без Меси
:ban::dudlac:
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.218
Поени од реакции
7.277
Колку само грешки прават Сосиедад, никаква игра немаат. Работата е што ние бетер сме.
Јас кревам раце од сезонава. Во КДР вкрстуваме со Атлети или Реал, а ЛШ рутински ќе отпаднеме со Сити.

Пс, која ретарда е овај Slash. :facepalm:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.626
Поени од реакции
31.828
Така така, си игра братов курташлак со поставава, небаре ги чува за некоја утакмица ебаму шупако.............од клупа че се вади, небаре овие се некој рандом ретардиран тим шо че го тепа со Мунир и Педро во нападот.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
Во моментов не можам со ништо да ја споредам оваа катастрофална игра на Барселона. Поголемо дно не знам кога биле.
 
Член од
24 мај 2012
Мислења
294
Поени од реакции
114
Енрике надвор... се да му ебам, кај ги најдува вакви ретарди. Кој кур ги чува Меси и Нејмар, ги одмара? па 2 недели имаја одмор, има шанса за прво место не да клај сигурен состав, тој експериментира. Преку кур ми е со негојве различни состави
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.254
Поени од реакции
6.954
демек Суарез ќе го врви голманот........имаше простор што сака да направи и му ја пикна топката в раце.........сомнително коло во Шпанија
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.626
Поени од реакции
31.828
Последните две шанси на Суарез мораа да завршат со гол. Плус она пимплање со се топка во голот ме вади од такт. Па шутирајте бе мајка му стара од надвор, Нејмар, Меси, мора ли сето тоа да се намери до најситна перфекција со се топка в мрежа...........

Не знам, ама сезонава ми мириса на 0 титули.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom