Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
АБе ќе идат некој кај Филе или курац од фан клуб сме?
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Ја би сакал да дојдам, али не можам! Имам обврски во тој период од денот.....
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Абе сам сигурно нема да одам :) Ама реков ајде да дадам прилика на некои форумџии со аватарчиња, тетоважи, потписи, постери во соба од Барселона, да се појавиме како фан клуб кој во јануари треба да стане и официјален, регистриран во FC Barcelona, aма живи тапи сте.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Абе сам сигурно нема да одам :) Ама реков ајде да дадам прилика на некои форумџии со аватарчиња, тетоважи, потписи, постери во соба од Барселона, да се појавиме како фан клуб кој во јануари треба да стане и официјален, регистриран во FC Barcelona, aма живи тапи сте.
Ги срам од камера бе. :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Ги срам од камера бе. :)
Жими се, алал да им е на Интерашите, иако изгубија тогаш незнам дали гледаше. Ни срам ни перде ни ролетни - бап таму 20-тина души, сите по дресови, прекрасно изгледаа.

Делат иста пасија, го покажуваат тоа. За должна почит.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Жими се, алал да им е на Интерашите, иако изгубија тогаш незнам дали гледаше. Ни срам ни перде ни ролетни - бап таму 20-тина души, сите по дресови, прекрасно изгледаа.

Делат иста пасија, го покажуваат тоа. За должна почит.
Ги глеав како не, како може да не ги глеам фаците на повеќето шо ги знам оттаму откако константно им викав дека Барселона ке ги згази и ке го избрише подот со нив,али не ми веруваа. :)
Оди ти сам кај филе и успат земи некои циганчиња дај им по 10 ден нека облечат плаво и црвено и вуала... Фанови на Барса. :)
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Абе сам сигурно нема да одам :) Ама реков ајде да дадам прилика на некои форумџии со аватарчиња, тетоважи, потписи, постери во соба од Барселона, да се појавиме како фан клуб кој во јануари треба да стане и официјален, регистриран во FC Barcelona, aма живи тапи сте.

Може малце подетално за ова ??? Како, што, каде и сл. :)
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Може некој да го објасни распоредов на Барса? Во сабота играме со Еспањол па после се оди во Ал-Ахли? Таму 1/2 финалето би требало да е на 16ти или 17 па на 19ти во недела финалето:toe:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Извинете ама морав :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Дневна доза еротика а :)

И Петар, доста гуглаш gay nude pics. :)
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
БАРСА по нови рекорди http://sportdenes.com/mеdjunarodеn-fudbal/shpanija/barsa-po-novi-rеkordi.html уште еден меч фали за да го израмниме рекордот од 84/85 сезона-15 меча без пораз(10 победи,5 нерешени),а како што сме тргнале,може и да го срушиме рекордот во Шпанија кој го држи реал сосиедад од 32 меча без пораз:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom