Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
N

Nina x3 Barca

Гостин
Значи меси се изнамачи додека да го постигне голот.Честитам за победата и нека продолжат така.:pipi:
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Добредојде во фан клубов :smir:.....И нека ни е честито победава:smir:
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Ајде честито нека ни е,враќање во вистинско светло после слабите натпревари:vozbud:
 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
Ајде вечер очекувам победа и предност пред Реал Мадрид. Чуствувам мн голови во мрежата на Зарагоса немој да не ми оствари ова па сите да ме зезате :):).

Меси ке им бупне голче :) Позздрав.:smir:
Is norstradamus alive again?

Cestito pobeda!!Prikazanava igra vecerva bese cist orgazam:vozbud::vozbud:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Нина добредојде во фан клубот на најдобриот тим БАРСА. Кеф ми е што има сограѓани на кој Барса и е во срцето позззззз:smir:

П.С Сликата ти е NO COMMENT :D
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Одлична утакмица, одлична игра, се враќаме на најдобар можен начин после слабите две изданија против Валенсија и Рубин.
Шесте гола и те како ќе ја зголемат самодовербата за наредните натпревари + следи една недела одмор + се враќа Анри и конечно наредната недела да ја видиме најдобрата постава на терен, само без Алавес.

За Ибра што да се каже ??? Едноставно малкумина се оние (мегу кој и јас) кои очекуваа вакви игри од него на почетокот од сезоната, типот е ѕвериште, пу, пу, пу, само да не го урочиме.:):)

Што се однесува за Меси, евидентен е неговиот умор и слабата концентрација али ѕверчето се трудеше многу вечерва, имаше одлични неколку шанси и на крај му се посреќи неговиот труд со одлично голче.
А да, Кеита, следната утакмица шпиц :pos2:, едноставно вечерва се развали од голови а и на крај си го зема фудбалот како успомен.:pos::pos::pos:
И конечно следи една недела одмор, а после тоа идеме на нови шестки :vozbud::vozbud:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Торпедирање од прва!
Иначе Кеита е многу разѕверен па не ме чуди нишо да го гледаме се почесто и почесто,Меси-стандард,а Ибра,Ибра е друга прича едноставно :drk::drk::drk:!

п.с.
реал :pusk:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
незнам од каде да почнам
ај еве од кеита,според мене мен оф тхе мацх:pos2:
од секого можев да очекувам хет трик ама искрено од кеита не + се гледа дека и одлично играе со глава
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Втората шестка е закажана за 29-ти Ноември :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Неверојатна утакмица. Ми беше страв Меси да не не стави гол криза ќе го фатеше чоеко, бог знај од кога немаше ставено гол

Валдез ѕвер ама сам си го втера:hihi:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
И порано од 29ти ќе има шестки :vozbud::vozbud:
А, како што кажа и КАТАЛОНЕЦ 5, на Валдес еден на еден му нема рамен !!!
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Добро вечер на сите.. пред се да Чесититам Бомбандирање :) и како што кажав дека осеќав многу голови во мрежата на Зарагоса :) иначе воедно погодив и дека Меси ке постигне Голче :) ајт да не ја должам некако посебно сум Расположен после оваа победа со големи 6 Гола, Кеита е мн подобар за разлика од ланската сезона оваа ја почна како повеке мотивиран, мн ми е кејф што покажува вакви игри, воедно исто како да играл Напаѓач.

Ај честито Победа и нека ни се множат.
 
Член од
15 септември 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
Играта беше супер честито на победа и нека продолжат вака.А за Ибра неам коментар човекот е ѕвер им ги затна устите на сите сите скептици(гомнојадачи)
шо велеја дека е промашена инвестиција.
Кеита:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom