Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
На крајот темпото падна малце.
Сега во второто полувреме треба да напаѓаме и да постигнеме гол...МОРАМЕ бе....ако сакаме мирен реванш без нервози :)
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Абе, така ми се чини или нашава утакмица е едно 21937918263 пати поинтересна? Да тибам канал5 дебили едни. Они биле експерти...:tapp:
не бе и ти,така ти се чини,не е нашата поинтересна,ти не си видел интер:цска каков меч е,финале пред финале:pos2::pos2:,ама тоа ти е,кога има дебили во канал 5:tapp::tapp:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.760
Поени од реакции
9.925
Како бе ништо не влезе ццц ги уништивме. Пострашно нешто од првите 20 минути од овој натпревар немам видено. WTF was that?:uvo:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Ајде момци одиме на победа,иначе за промашените шанси едноставно кажано немавме с(Т)реќа!
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Кај мене на кабловска на 4 програми ве има :)
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Леле леле кави шансиии !! Стварно ќе биде греота ако не постигнеме гол во второ полувреме. Посед 70% - 30%, 7 удари у рамки на гол, 4 100% шанси, е нека иде се у пм, овој Алмунија буквално се повампири. Каква канонада у први 20 мин...
Од играта нормално задоволен, од реализацијата :nenene:, а и среќата ја нема упм.
Измена може, Анри на место на Педро или на Ибра.

Ајде идеме јако у второ !!
 
Член од
14 март 2009
Мислења
276
Поени од реакции
10
lele silovanje brat e ova zimi se gi zalam arsenal po4naja da se povreduvaat od straf stvarno mi e zal za niv ama to e toa poveke sreka drugata godina:smir:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Не би го сакал Анри да игра вечерва!
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Значи тимот на Барселона дефинитивно ко од друга планета да е. Да не видев немаше да верувам дека некој може да е толку доминантен над тим како Арсенал и тоа сред Англија. Иако сум голем фан на Ливерпул, сепак овој тим на Барселона едноставно ме остава без зборови...само да не тргнат по звезди ко нивните лигави конкурентчиња има да газат уште долго.
нема што друго да се каѓе освен...
:eek:lee::eek:lee::eek:lee::eek:lee::eek:lee::eek:lee::eek:lee::eek:lee:
 
В

Вори

Гостин
lele silovanje brat e ova zimi se gi zalam arsenal po4naja da se povreduvaat od straf stvarno mi e zal za niv ama to e toa poveke sreka drugata godina:smir:
Оф,Господ на помош нека ти е!

Иначе ја да сум ко Лапорта,го продавам босанецон без око да ми трепне.
Значи тешко дрво е,не сваќајте ко провокација,али послаб напаѓач,а и по преценет немам видено.
Онакви шанси ја ќе ги дадам,камо ли играч како него.
Нека излезе нека не се брука веќе...:smir:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Леле Ибра распали али нема среќа чоекот :(
Гола вода се на следниот натпревар во Камп Ноу ќе се без Аршавин,Галас и Фабрегас. :D
 
V

Viktoranius

Гостин
Босанецот има дадено 18 гола, а тоа му е прва сезона. Промашува зицери, и решава ел класико. Не го може секој тоа.

Иначе шо среќа шуплива ќе беше, ајде да им ставиме 2 у второ и мирен сон на кампот. Фабрегас им е аут за реваншот.:)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
:cuc::cuc::cuc::cuc:за играта што ја прикажува барселона и за ваквиот тим на ВЕЛИЧЕНСТВЕНИ:cuc::cuc::cuc::cuc:(иако барселона ја мразам)

според она што можев да го предвидав пујол е одличен и спаси доста опасни топки..месси игра во случајот како треквариста за да му се даде доволен простор на чави(сонг неможи секаде да маркира)...ибра ме изненадува со промашувањата(се натпреваруваат со бетнер :toe:) се на се одличен натпревар и доминантна барса..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom