Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Ајде нека ни е честото победа(и 1/8 финале)иначе
ПЕДРО ЗМАЈ
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
A Pedro vecerva ni potvrdi deka ima golem potencijal vo nego....Ne znam ama nekako se izdvojuva od Bojan...

Ps: Au ama go izdribla Maicon vo prvoto poluvreme :) :tv:
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Odlicna igra ... Inter ne znaese kade e.. ne mozea da izlezat od centarot, Barca e vonzemska ekipa koga igraat Xavi i Iniesta zaedno i vo najdobra forma, kakvi dodavanja... ednostavno vezenje...
VISCA EL BARCA!!!
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Честито им покажавте како се игра фудбал и кога фалат клучните играчи
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Iskreno, so navivacite na Inter, nekako porelaksirana e atmosferata...nema tolku prepukuvanja... milo mi e sto e taka :)
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Честито нека ни е победава момци и враќањето на првата позиција.
Одлично прво и тотално спуштање на топката во второто полувреме. Според мене подобро ќе беше и во второ полувреме да нагазиме јако до кај 65/70 мин, да им брцнеме уште едно голче, па после да кулираме.

Иначе касно се уклучија од К5, не се виде громогласниот аплауз од Кампот наменет за Ето, тие моменти на почетокот ги гледав на нет, беше одлично.:aplauz::aplauz:

Е сега веке може да се прави муабет за Ел Класико, се надевам дека веке се свесни фановите на Реал што ги чека на Ноу Камп, а уште кога во тимот ќе ги имаме опоравени Меси, Ибра, Туре....леле леле, биче силовање. :vozbud::vozbud:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
:pos: :pos: :pos:

Честитки, ги пикнавте у шише, не мрднаа... Пујол сам назад, Педро сам напред нема потреба од друго :), баш добар играч бил оној Педро, како го пројде само Мајкон ко на шала и Занети бравос за дечкото.
 
B

Beck's

Гостин
:vozbud:lelelelele koe krsenje kicma:vozbud: da im ebam sve cigansko nivno,saka da gi skrsat fudbalerite na Barca.Vidoa deka topka ne moze da cepnat:bip: i to da se znae koj e koj a ne ovde cela nedela da serat kako Inter ke ne isfrli od grupata:blabla: Barca Barca Barca kolku li te sakam pojma nemas:back:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Aj честито победа на сите,играта беше без грешка.Се покажа разликата во класи.Интер ја имаше топката само кога ја земаа во раце за аут :tv:
поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom