Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Кај прочита дека летав ?

0-4
Ти највеќе леташе,ај ќе те цитирам после натрпеварот,сега ќе одам да го догледам дебакалот.
Одлична игра од момците, одлично изиграа од прв до последен, пу.пу.пу, само да не ги урочиме.
Него, иако нема потреба, очекувам Меси и Ибра да влезат во второ и да гледаме ново шоу.:tv:
Нема потреба ќе ги чуваме за Мадрид да изедат пак 6 комада.
Сите навиваат за барса по што во италија немозат да мрднат и секоја сезона интер ги ебе:toe:,јбг тоа е коа немозе својот тим мозе друг како во случајов барса
Што те боли кур кој за кого навива?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Moронче, одма се вадиш а? Цирих хахахаха

Абе наместена е оваа на Bwin бе уште ли не сфативте Деко одамна ја укопча поентата на фудбалот и кладилниците хахаха

Бот!


Дечкото кој што на фејсбук статус имаше дека е станат навивач на Интер и дека најомилен играч му е Балотели ахахаххахахахах


пс:Не се вадам , иди читај назад ја кец ја зборев одамна , мада спортски си се надевав на победа бе , да не не смеам ? :kesa:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Боље да не влегуваат Меси или Ибра..... очекувам rugby-style од Интер во второ полувреме(ако ова до сеа што го изиграа може да се нарече фудбал :icon_bigg)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Боље да не влегуваат Меси или Ибра..... очекувам rugby-style од Интер во второ полувреме(ако ова до сеа што го изиграа може да се нарече фудбал :icon_bigg)
Нема ни да влезат, ќе ги чува за во недела :vozbud:
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Dobro e momci.
Cestito neka e....
Mi se soni vcera deka ke bide 2 0 za Barca :)...trebase da uplatam singl jbg :)
Iako ne go gledav prvoto poluvreme... odlicna igra na Iniesta, toa e toa sto go cekame od nego...a pred X postovi jadev ekleri za Pedro...deka ke bide igrac od nego.. eve pak se potvrduva to.. samo taka da prodolzi..
Pokazavme deka moze i bez Mesi i Ibra (i bez Jaja Ture) da igrame odlicno protiv golemi ekipi.
 

HGD

Член од
16 септември 2005
Мислења
315
Поени од реакции
14
Честито победа!!!
И оној од канал 5 дан е за Барса?
:)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Честито =)

Сосема заслужено нели :D

Мада не дека ми е криво што изгубија зашто знаев дека 90% е изгубена , него што головите ги примија по глупи грешки -.-

Како и да е , бар Рубин да го тепаме , па втори-втори !
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Мислам дека тешко тоа, сега уште малку очекувам да ја засилат одбраната манутд
Ја засилија го пуштија Мунатари да крши да му ебам се што си има циганско.

Боље да не влегуваат Меси или Ибра..... очекувам rugby-style од Интер во второ полувреме(ако ова до сеа што го изиграа може да се нарече фудбал :icon_bigg)
:tv:
Dobro e momci.
Cestito neka e....
Mi se soni vcera deka ke bide 2 0 za Barca :)...trebase da uplatam singl jbg :)
Iako ne go gledav prvoto poluvreme... odlicna igra na Iniesta, toa e toa sto go cekame od nego...a pred X postovi jadev ekleri za Pedro...deka ke bide igrac od nego.. eve pak se potvrduva to.. samo taka da prodolzi..
Pokazavme deka moze i bez Mesi i Ibra (i bez Jaja Ture) da igrame odlicno protiv golemi ekipi.
Кој Иниеста врска немаше он ли е фудбалер.:nenene:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom