Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.640
Поени од реакции
5.952
А бе друже како може ја и ти да се кладиме кога навиваме за Интер:pos2:
:pos2::pos2::pos2:Па од кај да знам ретко пишуваш во фан клуб интер затоа незнам:pos2:,ок нема заинтересирани излеа од барса се плашат доста им е елиминнација од лш,многу ке им дојде и аватор
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
eve ja sum zainteresiran:) ako pobedi Barca nosis avatar po moj predlog,ako izgubi ili nereseno ja ke nosam avatarce predlozeno od tebe:)
Не бе.....играме фер-плеј. Ако победи Барса јас носам аватар по твоја желба, ако победи Интер ти по моја. Ако е нерешено чекаме наредна опклада во финале:wink:

Едит: Аватарот е на 2 недели така?

Deal or No Deal? :deal:
 
B

Beck's

Гостин
Не бе.....играме фер-плеј. Ако победи Барса јас носам аватар по твоја желба, ако победи Интер ти по моја. Ако е нерешено чекаме наредна опклада во финале:wink:

Едит: Аватарот е на 2 недели така?

Deal or No Deal? :deal:
DEAL:) i taka nereseno nema sansi da bide:)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Интер ке тепа не дека сум е затоа што сум за реал туку ке ги чува Гвардиола играчите за со реал. и не се киксајте Тетова ке изгубиш
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Ibra verojaten, a mozebi i Messi... prvo javuvanje vo Vestite vo 17... Live Camp Nou...

Ова е од фб профилот на Филе.....
 
B

Beck's

Гостин
Интер ке тепа не дека сум е затоа што сум за реал туку ке ги чува Гвардиола играчите за со реал. и не се киксајте Тетова ке изгубиш
more kakvo gubenje,gi znam silite na moj tim:) veruj i pamti go ova,Barca denes ke tepa so 2-3 razlika.Moj tip 2-0,3-0,3-1:)
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
мој тип: 1;4+ чиста добивка :helou:
Интер ако не го победат нема што да бараат во ЛШ веќе :toe:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Интер ке тепа не дека сум е затоа што сум за реал туку ке ги чува Гвардиола играчите за со реал. и не се киксајте Тетова ке изгубиш
Ке ги чува Гвардиола играчите за со реал, на најважниот натпревар оваа полу сезона :nesum: WTF are you talking ???
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Интер ке тепа не дека сум е затоа што сум за реал туку ке ги чува Гвардиола играчите за со реал. и не се киксајте Тетова ке изгубиш
Ајде бе во моментов не сте ни толку важни за да чуваме играчи...денес со сите сили ќе се обидеме да победиме...за El Classico има време!
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Me фаќа нерва, сеуште нема сигурни информации за Меси и Ибра, се надевам дека сево ова е една тактика пред натпреварот , но мразам кога не држат во неизвесност, ќе мора да се стрпиме до кај 20:00, и се недевам дека ќе ги видиме и двајцата од првата минута.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Ке ги чува Гвардиола играчите за со реал, на најважниот натпревар оваа полу сезона :nesum: WTF are you talking ???
не не,грешка си,нема да ги чува гвардиола играчите,нема никој да чува,дека ова е најважниот натпревар,а не со реал натпреварот,дека после тој меч со реал,има уште 26 кола до крај,а вечерва Барселона сигурно победува мој тип-3+:vozbud:

Me фаќа нерва, сеуште нема сигурни информации за Меси и Ибра, се надевам дека сево ова е една тактика пред натпреварот , но мразам кога не држат во неизвесност, ќе мора да се стрпиме до кај 20:00, и се недевам дека ќе ги видиме и двајцата од првата минута.
уште не е ништо сигурно,но би требало и Меси и Ибра да се најдат во тимот уште од почетокот,дека ова е најважен меч и мора да се победи
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom