Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Значи ти кажав зашто не е точно.6 подобри напаѓачи во моментот има Арсенал,ЗАТОА!Не напишав ништо лошо,туку ја негирав твојата објавена "вест".
Затоа ти реков,изгледа бидлаш постови,напиши нешто реално и вистинито,а не жута штампа.:smir:

За вториот дел од постов,ке останам без коментар,ке те оставам да си живееш во заблуда.:back:

@tetova.
се е релативно,за некој се паметни,за некој глупи...знаеш на кој како му одговара.
Бтњ,Цеск не беше тема на дискусијата.

Па морам да пишам од интернет страни, зошто повеќе од информациите објавени на спорт и ЕМД беа вистинити... имаше некои шпекулации но тие беа многу малце. Е сега пошто очигледно немам информации од Венгер и стручниот штаб на Барселона, па морам да се задоволам со ова.:tapp:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Цццц, почнаа да се лепат како мастика на патика, што се нема да прочиташ.:tapp:
Абе фанови на Арсенал, па до вчера/завчера испишавте неколку страни дека ќе сте ни го земеле Гаи, на еден обичен трач се попаливте ко млади мајмуни, одма почнавте да дркате на него, почнавте да ставате клипчиња од дечкото како игра, па после дека ќе сте ни го земеле и Џефрен во пакет со него, а сега за Бојан одма трачеви работава, сте имале 6 подобри напаѓачи, дрн дрн јариња, абе страва напагачи имате , Бенднер, Дуду, абе работава тоа што ви одговара е точно и подобро а тоа што не ви одговара е обичен трач.Страшна работа сте.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
имале 6 подобри напаѓачи во моментов од Бојан ??? АХХАХАХАХА освен Ван Перси јас не гледам подобар напаѓач во Арсенал од Бојан! :toe:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
И Арсенал и Барса,имаат добри фудбалери,ама мора да се признае дека моментално Барса е за класа подобра од сите :toe:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Ми стана нешо досадно дај да разбијам монотонија......Арсенал и Фабрегас
....
Многу се палите бе едноставно коа ке видите дека има нешо за Арсенал скокнете го или не ја отварајте ич темва
Јес да знам дека знаете дека Фабрегас ке дое у Барса ама не го :tapp:

Брееј сите против нас мајката...што лошо ви сторивме? :)
Едноставно нелиииии...најдобри сме!
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Место да се радуеш, ти се нервираш...
Па и не е баш за радување....Сезонава Абидал игра на едно повисоко ниво од тоа што играше лани. Навистина штета што нема да игра на Ел Класико.

Од друга страна па нема потреба за нервози....тука е Максвел. Одигра неколку одлични утакмици, така да и не ме загрижува повредата на Абидал.

пс. Уште 2 недели :vozbud:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Абидал моментално е во животна форма и каде каде е подобар во одбрана од Максвел но Максвел дава одлични центаршути и има добар дриблинг така да можеме и со Максвел да ги скршиме.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Dobro e be ne se sekirajte...Maxwell ke igra a toj e pobrz od Abidal i podobro moze da im se sprotistavi na brzite krila na Real!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Што ќе ни е Абидал кога ќе ги пикнеме во 16 метра како лани,а за таа работа Максвел е подобар од Абидал.:tv:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Максвел е одлична замена за Абидал, подобро се снаоѓа од Абидал во нападот, а и во одбрана е доста солиден.:smir:
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Maxwell e najbrziot igrac na Barselona momentalno :smir: so ogled na godinite go jade messi
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom