Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ајдееееееееееееееее:tapp:

Значи само што ќе се спомне името Цеск Фабрегас или Арсенал, овде автоматски имаме налив на фанови на Арсенал.

Али ако, интересни се:vozbud::vozbud:
Добро бе дечко ми го поду со ова, шо мислиш ако ова го кажеш, господ за рака си го фатил?

Интересни се, интересни се... очај. :)

И ти си „интересен“ што веруеш у Гол.ком и у тоа што Фабрегас СЕКОГАШ изјавувал дека срцето му е во Барселона:)pos2:), па шо да прајме... :)
 

Unknown!

Непознат!
Член од
5 август 2009
Мислења
81
Поени од реакции
1
Добро бе дечко ми го поду со ова, шо мислиш ако ова го кажеш, господ за рака си го фатил?

Интересни се, интересни се... очај. :)

И ти си „интересен“ што веруеш у Гол.ком и у тоа што Фабрегас СЕКОГАШ изјавувал дека срцето му е во Барселона:)pos2:), па шо да прајме... :)
Ние фала богу веруваме само за фабрегас, а вие за секоја вест што ја пишуват за арсенал :pos2:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Ние фала богу веруваме само за фабрегас, а вие за секоја вест што ја пишуват за арсенал :pos2:
Бог да чува,прочитај се уште еднаш,ке видиш кај си згрешил:pos:.

LaVista,те жалам,паѓаш под влијание на 24фудбал и гол.цом :tapp:, или ја пастираш секоја "вест" со цел да билдаш постови?
Размисли пред да напишеш нешто,смешно изгледа.:milo:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Абе остајте ги дечките нека се радуваат, па може и Арсенал ке освои некоја титула после 10-ина години. Али со деца од по 18 години тешко ќе биде. Како лани кога ги дупеше Евра, игравме 11 мажи против 11 деца. хахахааха во мозок.
Фабрегас им е последното нешто за кое можат да бидат среќни, али само прашање на време е кога ке си дојде дома. За возврат може Jeffren i Henrique да им ги дадеме.
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Бог да чува,прочитај се уште еднаш,ке видиш кај си згрешил:pos:.

LaVista,те жалам,паѓаш под влијание на 24фудбал и гол.цом :tapp:, или ја пастираш секоја "вест" со цел да билдаш постови?
Размисли пред да напишеш нешто,смешно изгледа.:milo:




Добро бе дечко ми го поду со ова, шо мислиш ако ова го кажеш, господ за рака си го фатил?

Интересни се, интересни се... очај. :)

И ти си „интересен“ што веруеш у Гол.ком и у тоа што Фабрегас СЕКОГАШ изјавувал дека срцето му е во Барселона:)pos2:), па шо да прајме... :)
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Ајдееееееееееееееее:tapp:

Значи само што ќе се спомне името Цеск Фабрегас или Арсенал, овде автоматски имаме налив на фанови на Арсенал.

Али ако, интересни се:vozbud::vozbud:
Извинете што Ви се мешам во расправија, арно ама, не беше спомнат Фабрегас, туку дека Арсенал се „интересирал“ за Бојан, па LoGiX ви пиша дека нема зошто да се интересира! Ко деца сте, ако пишувате за вашиот клуб, пишувајте, ако не, не се навредувајте еден со друг!
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.758
Поени од реакции
9.923
Брееј сите против нас мајката...што лошо ви сторивме? :)
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Види вака, не ја гледам провокацијата во мојот пост, не гледам каде напишав нешто лошо за Арсенал и за неговите фанови... постирав една изјава на Бојан и тоа беше се... потоа доаѓаат нивните фанови и демантираат демек не е тоа точно. И од кај кур знаат дека не е точно?? Само ја пишав веста што беше постирана на Елмундодепортиво, еден од најеминентните каталонски весници и ја постирав изјавата на Бојан, која што стоеше на спорт.ес.

Не е првпат да се случува ова, ваљда им е криво што скоро секоја година губат по некој добар играч... незнам не сме се нашле во таква ситуација, можеби и ние би плачеле во нивниот фан клуб, ако би биле по конкурентни и би имале доволно финансиска моќ да го доведат Чави например... или Меси. Така да нема овде што да се дискутира. Over and out...:smir:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
У темава уштефали овие од Челзи да плачат за прошла година што го јадеја од Иниеста.
 
B

Beck's

Гостин
Logix daj kazi kako uspea da sobiras tolku zelenki so volku glupi postiranja:pos2:
inake sto e dosta dosta e:) preteravme so ovie bezkrajni diskusi.Batali cesc ili koj i da e.SAMPIONI sme,sto znaci koj saka da bide sampion ke i se prikluci na Barca koj saka posle deceni da stigne do finaleto na LS i da izgubi so presvrt neka ostane kaj e:tv:

p.s 1000 post:)
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Види вака, не ја гледам провокацијата во мојот пост, не гледам каде напишав нешто лошо за Арсенал и за неговите фанови... постирав една изјава на Бојан и тоа беше се... потоа доаѓаат нивните фанови и демантираат демек не е тоа точно. И од кај кур знаат дека не е точно?? Само ја пишав веста што беше постирана на Елмундодепортиво, еден од најеминентните каталонски весници и ја постирав изјавата на Бојан, која што стоеше на спорт.ес.

Не е првпат да се случува ова, ваљда им е криво што скоро секоја година губат по некој добар играч... незнам не сме се нашле во таква ситуација, можеби и ние би плачеле во нивниот фан клуб, ако би биле по конкурентни и би имале доволно финансиска моќ да го доведат Чави например... или Меси. Така да нема овде што да се дискутира. Over and out...:smir:
Значи ти кажав зашто не е точно.6 подобри напаѓачи во моментот има Арсенал,ЗАТОА!Не напишав ништо лошо,туку ја негирав твојата објавена "вест".
Затоа ти реков,изгледа бидлаш постови,напиши нешто реално и вистинито,а не жута штампа.:smir:

За вториот дел од постов,ке останам без коментар,ке те оставам да си живееш во заблуда.:back:

@tetova.
се е релативно,за некој се паметни,за некој глупи...знаеш на кој како му одговара.
Бтњ,Цеск не беше тема на дискусијата.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
oo gledam pak ovie na arsenal ovde...

Dobro be BARCA nema istorija kako toa na Arsenal...a i ne osvoil nisto poslednive 10 godini!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Брееј сите против нас мајката...што лошо ви сторивме? :)
Едноставно е,освоивме се што можеше да се освои,нешто слично како Манчестер лани.:tv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom