Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
nema da bide nitu najmalku lesno protiv atl madrid
2 natprevara gi gubat po red vo spanija ne vklucuvajci go toj vo LS i se ke storat da ne go zagubat i tretiot natprevar po red vo spanija koe ke gi odaleci mnogu vo spanskata liga
Дај бе не се глупирај, Атлетико и десет пати по ред да губи паќ ќе го јаде од Барса на Камп Ноу со 6-0 :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.708
Поени од реакции
6.272
хаха не го сфакам ич овој инзаги навива за милан а ги брани интер па добро барем признава дека немозат да се рамнат со нас и не го заебавајте толку од многу порази ку му се слоши.
 
V

Viktoranius

Гостин
Момци, мило ми беше за дружбата овде, супер моменти имаше. Во последните 4-5 месеци останав на форумот само заради овој фан клуб овде, али веќе нема да сум тука. Се надевам Барса ќе продолжи со освојување на титули како што ни стана и навика веќе, и повторно да се радуваме на тројна титула напролет.

Поздрав до сите, и можеби некојпат пак ќе се читаме негде, и ќе се радуваме на успесите на Барса.

VISCA EL BARCA !!!
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Загубивме одличен пишувач и добар член во оваа ситуација... се надевам дека имаш добра причина зошто го правиш ова.

Знај дека овој фан клуб секогаш ќе биде отворен за тебе и за сите фанови на Барселона.

И да, те очекувам да пишеш после одбранетата титула во ЛШ на Бернабе:smir:



VISCA EL BARCA
MES QUE UN CLUB
 
P

pepito*

Гостин
Поздрав до Виктораниус,се надевам ќе бидеш тука кога ќе ги одбранеме титулите!:barsa:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.540
Поени од реакции
4.068
Момци, мило ми беше за дружбата овде, супер моменти имаше. Во последните 4-5 месеци останав на форумот само заради овој фан клуб овде, али веќе нема да сум тука. Се надевам Барса ќе продолжи со освојување на титули како што ни стана и навика веќе, и повторно да се радуваме на тројна титула напролет.

Поздрав до сите, и можеби некојпат пак ќе се читаме негде, и ќе се радуваме на успесите на Барса.

VISCA EL BARCA !!!

Поздрав друже, искрено и мене ми беше мило што Барса има фан како тебе, споделивме доста убави моменти и како што кажа Ла Виста чекаме пост од тебе после одбраната на титулата среде Бернабе. Поздрав:smir:

VISCA EL BARCA
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Момци, мило ми беше за дружбата овде, супер моменти имаше. Во последните 4-5 месеци останав на форумот само заради овој фан клуб овде, али веќе нема да сум тука. Се надевам Барса ќе продолжи со освојување на титули како што ни стана и навика веќе, и повторно да се радуваме на тројна титула напролет.

Поздрав до сите, и можеби некојпат пак ќе се читаме негде, и ќе се радуваме на успесите на Барса.

VISCA EL BARCA !!!
Епа поздрав брат шо да ти кажам друго. Незнам зоштѕо го правиш тоа, ама дефинитивно ќе мораш да ми кажеш на мсн. Како и да е по одбранетите титули те чекаме да постираш:vozbud:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Момци, мило ми беше за дружбата овде, супер моменти имаше. Во последните 4-5 месеци останав на форумот само заради овој фан клуб овде, али веќе нема да сум тука. Се надевам Барса ќе продолжи со освојување на титули како што ни стана и навика веќе, и повторно да се радуваме на тројна титула напролет.

Поздрав до сите, и можеби некојпат пак ќе се читаме негде, и ќе се радуваме на успесите на Барса.

VISCA EL BARCA !!!
Поздрав друже еден од подобрите пишувачи во фан клубов,сигурно имаш некоја голема причина што го сакаш да го избришеш профилот,ама дај не го бриши нека ти го па не се логирај,и после пиши нешто на 23.05.2010:).Поздрав:salut:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Момци, мило ми беше за дружбата овде, супер моменти имаше. Во последните 4-5 месеци останав на форумот само заради овој фан клуб овде, али веќе нема да сум тука. Се надевам Барса ќе продолжи со освојување на титули како што ни стана и навика веќе, и повторно да се радуваме на тројна титула напролет.

Поздрав до сите, и можеби некојпат пак ќе се читаме негде, и ќе се радуваме на успесите на Барса.

VISCA EL BARCA !!!
Поздрав брат, споделивме многу убави моменти со тебе последните 4-5 месеци како што кажа, ја прославивме тројната круна беше еден од најдобрите фанови на Барса во овој форум... Сигурно имаш некоја причина зошто веќе нема да пишуваш тука но како што кажа можеби ќе се сретниме во иднина во некој друг форум па таму ќе прославуваме титули.:smir:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Поздрав до ВИКТОРАНИУС се надевам дека негде пак ке се читаме!
Поздрав до тебе со сликата:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
utre mozno e pike da ne igra protiv atletiko imal mala povreda

P.S. viktornamius kade i da odsi ako imas moznost pisuvaj vo najdobriot fan klub
pozzzzzzzzzzzzzzzzzz
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Нема бришење на профил бе, и да сака :)

Стардаст, да, поспоро ќе оди финиширањето, факт. Но, сепак би сакал да причекам додека се „уигра“ Ибра за да дадам конечен суд. Не дека ќе се убрза, туку кога ќе научи на кои страни да ги праќа пасовите на „лажни очи“ или да демонстрира некој друг елемент од арсеналот на генијални потези кои ги има во ракав. Па потоа, ќе мериме и време и голови :)

Со Атлетико играме утре во 22:00 (за кој и да прашуваше) и би сакал повеќе Максвел да го гледам во игра отколку Абидал (нели, немаше долго да отсуствува бразилецот), а во напад Кркич наместо Анри. Бар против Атлетико.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom