Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.690
Поени од реакции
43.749
Uste vo samiot naslov covek ke razbere deka Zanetti e sreken so rezultatot
Тоа е наслов на goal.com, кој врска нема со тоа што го кажа Занети, затоа ти дадов линк од официјалниот сајт на Интер, далеку поверодостоен од shit.com .
 
В

Вори

Гостин
Леле човеку ти сеуште имаш кошмари :)
Изгуби во полуфинале во 94 минута..да те ебе в ребра судија,исто во полуфинале..
И да видиш дал нема да имаш кошмари..само ако..
Ќе има друг дуел помеѓу Челси и Барселона,здравје,па тогаш ќе видиме.
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Добро сите фанови на различни клубови сте ја нападнале Барса:toe: Ама ајде ве сваќам до негде....на сите Барса ви има набиено комплекси! Ајде полека малку сите.....
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Кошмари,вас тој судија незз као се појави на сцена по таков дебакал што направи,1 не виде 2 исто невиде 3 ај рече Челси дане ги докрајчи ама другите 2 нзз кај му беа очите и од што кошмари да бидеш појак цела утакмица и пак да те заебе некој хаха.
Значи постов не беше упатен до тебе. Ама ок, ти глеј си го Милан,
како губи од Интер, како маалски клуб да е :)
A Барса лани си кажа што имаше да си каже.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Тоа е наслов на goal.com, кој врска нема со тоа што го кажа Занети, затоа ти дадов линк од официјалниот сајт на Интер, далеку поверодостоен од shit.com .
Abe i kaj vas naslovot kazuva deka ste srekni so toj rezultat...
 
V

Viktoranius

Гостин
Добро ај ги сфаќам навивачите на Интер, али шо кој кур бараат навивачи на Челзи, ПА ДУРИ И НА МИЛАН овде на темата. Не ми пречи на мене, смешно ми е. Се чека еден неповолен резултат на Барса и одма да се фрлат врз најдобрите.

Иначе аватарот го носам поради изгубена кладба, да не помисли некој нешто друго.:)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.690
Поени од реакции
43.749
Abe i kaj vas naslovot kazuva deka ste srekni so toj rezultat...
Кажи дека имаш проблеми со англискиот де, не се срами

"We got a positive result tonight. Let's not forget that we were playing against the European champions. Inter are building a team full of new players and if we continue like this we will improve every day.

- Имавме позитивен резултат вечерва . Да не заборавиме дека игравме против Европскиот Првак , Интер гради тим со нови играчи и ако продолжиме вака, ке се подобруваме секој ден .

Тоа е тоа, капитенска изјава . :wink:
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Барселона...Барселона...Барселона..трипати ура.
И што сеа?
Кажи ми ти искрено и реално,дали заслуживте да играте во финалето на ЛШ..само тоа.
А,иначе секоја чест за титулата.
Пази ја не одрекува дека игравте најубав и најдобар фудбал лани,дека газевте се,туку само викам дека еден ќелав судија во полуфинале беше малку на ваша страна..

Заради овакви се помалце пишувам на форумов. Аууу искомплесирани луѓе до бескрај.......Судијата лани беше на наша страна и што сеа......ќе смениш нешто со овие глупи коментари ? :jaj:


Иначе, ај ем бек :pipi:


Добра утакмица, имавме контрола на натпреварот, игравме добро, потфрливме во реализацијата али нема везе. Се гледа дека ќе треба време Ибра да се уклопи во овој состав...е сеа колку време ќе му треба, се зависи од него. Икрено очекував дека Интер ќе биде малце поофанзиве, али тоа е, не биле доволно уиграни за со Барса, а за со Милан беа...али тоа е тоа. Има уште една утакмица каде што се надевам дека ќе бидат доволно уиграни и дека ќе пробаат да нападнат барем малце па да видиме кој е кој.
Иначе задоволен сум и од бод денеска, момците ја имаат истата желба за титула како и минатата година така не се сомневам дека ќе стигнеме далеку и годинава........
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Изгуби во полуфинале во 94 минута..да те ебе в ребра судија,исто во полуфинале..
И да видиш дал нема да имаш кошмари..само ако..
Ќе има друг дуел помеѓу Челси и Барселона,здравје,па тогаш ќе видиме.
Живи и здрави да бидеме.
И на Барса и се има случувано тоа, па никому ништо, било поминало, има иднина.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Кажи дека имаш проблеми со англискиот де, не се срами

"We got a positive result tonight. Let's not forget that we were playing against the European champions. Inter are building a team full of new players and if we continue like this we will improve every day.

- Имавме позитивен резултат вечерва . Да не заборавиме дека игравме против Европскиот Првак , Интер гради тим со нови играчи и ако продолжиме вака, ке се подобруваме секој ден .

Тоа е тоа, капитенска изјава . :wink:

Abe jas si znam angliski...verojatno ti ne ja razbiras recenicava...

ako veli deka imaat POZITIVEN REZULTAT znaci sreken e...i kaj sto veli deka da ne zaboravime sepak igravme so Evropskiot Prvak samo go potvrduva toa aj :helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
БТВ..убав аватар Викторианиус.
Фала.:pipi:


Иначе Syn дај зачисти ја темата со непотребните коментари, сепак не беше финале, тек прв натпревар беше, а хејтерана се нафрли ко титула да сме изгубиле.

Лелееее и фановите на милан човече не ми се верува хахахахахахах. Срцки сте.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom