Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Пујол ќе игра денес. Не била сериозна повредата од прошлиот натпревар. Убаво ќе биде ако пак тепаме 6-0 :D
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Добро е тоа што се враќа Пујол, ама дали ќе биде подготвен за ваков тежок натпревар? Да се надеваме дека ќе биде, и да се надеваме на уште еден хеттрик на Анри :vozbud:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Мора победа денеска, Атлетико се вратија во форма по катастрофалниот старт и ке биде тешко, без Туре се покажа во Германија дека противникот лесно стигнува до голот на Валдес. Очекувам Рони да распали. =)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.439
за 20 мин. 2 гола , повторно МЕСИ :zver:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
jas vi vikam deka messi za 1 godina ke bide proglasen za najdobar igrac na planetava:)aj cestito pobeda:smir:
inace strelci deco i messi!!!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Криво ми е што не го гледав прво полувреме, а во второво целосна доминација на Барса, акции, шанси од све по нешто.
Сега го извади Роналдињо, намерно за да му плеска цела публика и овој среќен насмеан и се заблагодаруваше на публиката и го фрли дресот(и гакиците:vozbud:)....влезе Џовани.
Еве го и Боки место Анри.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
ја мислев петарда ќе има али тоа е
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Леле, како само ги згазивме поштено, 3-0!!!

Доста им е 3-0, мислам дека нема потреба пак да ги посрамотуваме 6-0, и така гол разликата не е важна во Шпанија.

Роналдињо добро играше, но без разлика, газиме!!! Тимов како ни се разработи, лелеле :helou:
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
Добро е тоа што се враќа Пујол, ама дали ќе биде подготвен за ваков тежок натпревар? Да се надеваме дека ќе биде, и да се надеваме на уште еден хеттрик на Анри :vozbud:
не само што беше подготвен туку и играше ѕверски:bravo:
а за анри, еве ќе кажам, не заслужува да игра 90 мин. колку добри топки пропушти од роналдињо не ми се веруваше, да беше ето на негово место ќе беше 5-0, али тоа е. Роналдињо и ето се разбираат со поглед и знаат да се следат, а анри дали ќе се вклопи:toe:
сепак, одличен меч, браво меси, рони, пујол:aplauz:
 

Roddick

dr_funk
Член од
30 септември 2007
Мислења
71
Поени од реакции
1
Bravo za Barsa na odlicnata i dominantnata igra protiv Atletiko. Uste ednas pokazaa koj tim momentalno ja igra najubavata i najdopadlivata igra na planetata.Cestitki za Messi koj konecno izbiva sam na vrvot na listata na strelci vo Spanija i veruvam deka tamu ke ostane do krajot na sezonata.

mes que un club
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Не зезај, и Анри играше супер...одлично се бореше, даваше топки...учествуваше во акции. Што друго може да се очекува, сепак ова се првите натпревари за Анри во Барса...како што поминува времето Анри игра се подобро и подобро.
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
меси е мрднат жими све. боље ќе биде и од марадона. браво за барса, ги уништија атл мадрид.реал се следни :vozbud:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
меси е мрднат жими све. боље ќе биде и од марадона. браво за барса, ги уништија атл мадрид.реал се следни :vozbud:
Пред некое време некој тече да ти е... првенството со два јаки клуба. Морам да го попрам :vozbud: Да ти .. првенството со еден јак клуб. Мислам дека нема да имаме никаква конкуренција годинава. И Реал ќе го згазиме двапати со барем 2 разлика.
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
Не зезај, и Анри играше супер...одлично се бореше, даваше топки...учествуваше во акции. Што друго може да се очекува, сепак ова се првите натпревари за Анри во Барса...како што поминува времето Анри игра се подобро и подобро.
не ме сфаќај погрешно, го обожавам Анри уште од Арсенал, али некако тешко му иде, мора подобро да ги реализира тие супер пасови што ги добива, во спротивно, кога ќе се врати Ето, клупата ќе му биде најдобар другар
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom