Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
меси е моментално најдобар само да не ви се повреди
еј ај не ми коби тим!!!! ама како јаде ќутек, тоа не е нормално! особено денес, го немаше роналдињо кој обично е мета
уште тоа фали, ето повреден, анри не може да се снајде сеуште...
али БРАВО за денес меси :aplauz: секогаш е тука кога треба
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
еј ај не ми коби тим!!!! ама како јаде ќутек, тоа не е нормално! особено денес, го немаше роналдињо кој обично е мета
уште тоа фали, ето повреден, анри не може да се снајде сеуште...
али БРАВО за денес меси :aplauz: секогаш е тука кога треба
Многу дрибла нормално дека ќе јаде ќутек
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Епа тоа е лошо со добриве играчи не можат да се докажат зш ке ги умрат од фаули и така ја тупат играта после.Ама добро е сега за сега добро се справува Меси ама си знае тој дека сите ЦДМ фудбалери од Шпанската сон им е да го повредат.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
koga sme kaj komentatorite...Minatoto kolo koga se zapna komentatorot "Katalunja" i "Kataljuncite ":)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
коментаторите се за у затвор.вчера тој на реал си преведуваше од тој во позадина.прво беше на германски па виде не му иде па стаија англиски за типов да збори нешо
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
Ајдееееее, ви реков ќе се усерат Реал :)
:pos: :pos::pos:

уффф, празник за очи, жими се

а ова за каталунија, уствари така е на шпански и каталонски, али да ги речеш луѓето катаљунци, ако добро сфатив, ееееее тоа е :pos2:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
vaka luge :D da pocnam moja prva poraka za fudbal :D Golem Fan sum na real madrid!se razbira deka se mrazi barca od moja strana no sepak davam raka za nea go ima najdobriot igrac na svetot t.e bese pred 1 godina ronaldinjo,sega najdobriot e messi,najdobriot napagac spored mene henry,go ima najdobriot odbranben fudbaler puyol!priznavam no sepak razmislete:vakov bese i real pred 2-3 godini pa nisto ne napravi!nemoze da igraat takvi zvezdi vo eden takov tim toa go dokazaa real!eve go startor na sezonata barca mnogu slabo zosto?zatoa sto tuka ima nadigruvanje pomegu najdobrite trojca vo svetot!roce igra sam messi igra sam a henry ne dobiva topka neli e taka neka kaze koj gi gledal site sredbi na barca od pocetokot na sezonava pozdrav i cekam odgovor
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
vaka luge :D da pocnam moja prva poraka za fudbal :D Golem Fan sum na real madrid!se razbira deka se mrazi barca od moja strana no sepak davam raka za nea go ima najdobriot igrac na svetot t.e bese pred 1 godina ronaldinjo,sega najdobriot e messi,najdobriot napagac spored mene henry,go ima najdobriot odbranben fudbaler puyol!priznavam no sepak razmislete:vakov bese i real pred 2-3 godini pa nisto ne napravi!nemoze da igraat takvi zvezdi vo eden takov tim toa go dokazaa real!eve go startor na sezonata barca mnogu slabo zosto?zatoa sto tuka ima nadigruvanje pomegu najdobrite trojca vo svetot!roce igra sam messi igra sam a henry ne dobiva topka neli e taka neka kaze koj gi gledal site sredbi na barca od pocetokot na sezonava pozdrav i cekam odgovor
ne ne ne, ne se nadigruvaat covece, probuvaat da se vklopat, a za toa messi deka igra sam, sfatete, ima napagacki instinkt i saka da sutne vednas stom ke stigne do topka, samo koga dava takvi golcina toa voopsto ne mi preci:pipi:
p.s osekam malku barca loooove kaj tebe druze:helou:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
ne ne ne, ne se nadigruvaat covece, probuvaat da se vklopat, a za toa messi deka igra sam, sfatete, ima napagacki instinkt i saka da sutne vednas stom ke stigne do topka, samo koga dava takvi golcina toa voopsto ne mi preci:pipi:
p.s osekam malku barca loooove kaj tebe druze:helou:
druze vaka da ti kazam t.e ti mi kazi na mene koga igraa protiv lion vo league champions ako si gledal!kazi mi kolku topki primi henry dodeka vo igra bese ronaldinho jas ke ti kazam 1-2 :D a koga izleze ronaldinho henry postigna i gol i dobivase topki od drugite t.e iniesta!a messi ako ima napagacki instikt i da sutne vednas neka dojde tuka neka igra za recica ili aracinovo taka se igra tuka fudbal a vo spansko druze treba mozok i malku koncetracija
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
На Роналдињо му мина времето...

И да си оди, нема голема разлика... дебил стана човекот...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom