Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Чекај сега, сигурни сте за ова?! Негде официјална изјава има ?
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Shorty напиша:
Чекај сега, сигурни сте за ова?! Негде официјална изјава има ?
Како мислиш, за трансферот или за изјавата на Анри?
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
За изјавата
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
ауууууууууууу ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕС!!!!!!!!!!!!!!!!! Сеа непобедлив сум со Barcelona на Winning 11
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
dobro e dobro! cestitam za zasiluvanjevo ali i so nego nema da ne tepate bre ne se raduvajte pred vreme! samo da ni dojde Diego ili nekoj drug i ne ni trebaat pojce zasiluvanja! no vo sekoj slucaj anri e eden od najdobrite napadjaci vo svetot!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Serpico напиша:
Единствени кои ќе плачат се голманите на противничките екипи. На пример, Касиљас е веќе уходан :)
aman bre! Casillas placel od kogo??? aaa da mi teknuva placese Casillas koga ja zede real titulata:pos2:. Placea barca koga doznaa deka rezultatot vo Madrid e 3-1! ne im se veruvase deka se luzeri i si zaminaja od stadionot kako pokisnati gluvci :D:D:D!!!
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Shorty напиша:
ауууууууууууу ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕС!!!!!!!!!!!!!!!!! Сеа непобедлив сум со Barcelona на Winning 11
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: Lelee kolku me nasmea :)
 
F

fantomX

Гостин
Честитки за Анри. Ако му одговара играта, тешко кој ќе го запре нападот на барселона, ама ако се повредува како годинава или не се вклопи како шевченко, тешко и се пишува на барселона. годинава не беше првак оти ето се повреди и ,,стручњакот,, рајкард не успеа да направи нешто за да го покрие одсуството на ето. исто и ако не се засили барселона со барем 2 одбрамбени играчи, нека не се надева на прво место во шпанија а камоли лига на шампиони
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
barselona igrat so trojca odbrana. namesto da zemat jaki odbranbeni igraci tie anri go zedoja
kako ocekuvat da pobedat so 3ca vo odbrana, a i tie trojca pojma nemat. za golmano da ne zborame. ova me potseka na real i daj Gopsod istoto na barselona da mu se sluci. nema da znat koj da go sednat na klupa od ovie napagjacite
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
bobi4e напиша:
aman bre! Casillas placel od kogo??? aaa da mi teknuva placese Casillas koga ja zede real titulata:pos2:. Placea barca koga doznaa deka rezultatot vo Madrid e 3-1! ne im se veruvase deka se luzeri i si zaminaja od stadionot kako pokisnati gluvci :D:D:D!!!
Толку и може да ти текне :) Јас на пример, добро се сеќавам на Икер во солзи.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Jaја Туре пристигнува утре во Барселона. Преговорите со Рома за Кристијан Киву се речиси завршени.

А Тиери Анри во своето прво интервју после објавениот трансфер го рече следното:

"In the four first months I am going to learn. I will listen the boys who are there. There is a way to follow. Luckily, it is Tutu (Thuram) with which there I grew in Monaco. And those that they want to me to welcome to me. Sam (Etуo) to which I admire much and Ronaldinho, with that I also have particular bows. I do not arrive with my great pile shoes. I arrive to learn, with humility "
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Nikola_MKD напиша:
barselona igrat so trojca odbrana. namesto da zemat jaki odbranbeni igraci tie anri go zedoja
kako ocekuvat da pobedat so 3ca vo odbrana, a i tie trojca pojma nemat. za golmano da ne zborame. ova me potseka na real i daj Gopsod istoto na barselona da mu se sluci. nema da znat koj da go sednat na klupa od ovie napagjacite
не ја труј темава жити се ако немаш нешто паметно да кажеш....место одбрана тие го земаат анри? се сушаш бе човек?! баса за него даде 19мил фунти, а сега доаѓа и киву и доста е салата ке праиме....и со кои 3играчи во одбрана, барса 2сезони игра 4-2-3-1 формација! не ја труј темава жити се
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Serpico напиша:
"In the four first months I am going to learn. I will listen the boys who are there. There is a way to follow. Luckily, it is Tutu (Thuram) with which there I grew in Monaco. And those that they want to me to welcome to me. Sam (Etуo) to which I admire much and Ronaldinho, with that I also have particular bows. I do not arrive with my great pile shoes. I arrive to learn, with humility "
Едноставно е:zver::vozbud::vozbud::vozbud:

Ќе гази Барса ..... АЛЕЕЕ!!!!!!!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Ddime напиша:
не ја труј темава жити се ако немаш нешто паметно да кажеш....место одбрана тие го земаат анри? се сушаш бе човек?! баса за него даде 19мил фунти, а сега доаѓа и киву и доста е салата ке праиме....и со кои 3играчи во одбрана, барса 2сезони игра 4-2-3-1 формација! не ја труј темава жити се
Ддиме, шо си чуден... Свати го Николче. Навива за екипа која наредната година за противник има тим кој во нападот ги има Роналдињо, Ето, Меси и Тиери Анри.

И јас би се нервирал да сум на негово место :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom