Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
а што јас реков дека ако платат реал за него, кај дедек ке идат парите?....ооооооо, јас реков дека ке добива повише плата од онаа во Ливерпул, затоа пред пенција ке си земе некој денар+
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.738
Поени од реакции
9.729
Дудек е одличен голман, за разлика од Валдез. А инаку, за шпанското првенство, можам да ги потсетам навивачите на Барса дека надежта последна умира toeto
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
G@rfielD напиша:
Дудек е одличен голман, за разлика од Валдез. А инаку, за шпанското првенство, можам да ги потсетам навивачите на Барса дека надежта последна умира toeto
Ama umira....
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Ajde NAPRED BARSA, NAPRED MAJORKA:)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Go Barsa, Go Barsa
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Abe lugje na koja televizija davaat prenosi?
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
на ЕРА има
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Ајдееееее, барса води реал губи!
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Поооооо јак Варела многу јаааак...одам да купам дрес од него оти како шо ми мириса од следната година во барса :)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Местено е,само ќе видиме за кого
Претходното коло во распон од 1 минута паѓаше гол и на двете утакмици,така и сега бидна,ќе видиме до крај како ќе се одвиваат настаните!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
BusHav напиша:
Местено е,само ќе видиме за кого
Претходното коло во распон од 1 минута паѓаше гол и на двете утакмици,така и сега бидна,ќе видиме до крај како ќе се одвиваат настаните!
И ја мислам дека е местено. Цел свет мисли дека и Реал и Барса треба да тепаат. Така сите мислеа и прошлото коло, ама видовте шо бидна. Не ни глеам више фудбал, све е местено. :ban?:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Macedonian напиша:
И ја мислам дека е местено. Цел свет мисли дека и Реал и Барса треба да тепаат. Така сите мислеа и прошлото коло, ама видовте шо бидна. Не ни глеам више фудбал, све е местено. :ban?:
и
BusHav напиша:
Местено е,само ќе видиме за кого
Претходното коло во распон од 1 минута паѓаше гол и на двете утакмици,така и сега бидна,ќе видиме до крај како ќе се одвиваат настаните!
Мои луѓе јас 5 страни на Шпанско првенство темата се карав а не ми верваја дека прошлото коло беше местено...демек ако се местело оти барса не тепала пти му се признал голот не Меси...е заради ова, сега нека им стои!!!! пошто не се местело во големите лиги!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom