Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.479
Поени од реакции
81.927
На Ренџерс тоа им е играта, не се чудете. Им успева.
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
Puyol igrase ponapred od Messi denes ili ja gresni apcinja sum zel???:nesum:
ALE ALE BARCA :wink:
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
ајде ајде, ќе се истуриме на алмериа во недела, нешто во стил на арсенал денес :icon_cool
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
И мислев дека е можно да заврши нерешено ама сигурен сум дека на домашен терен ќе пукне ѕидот на ренџерс.
 
Член од
17 октомври 2007
Мислења
87
Поени од реакции
0
сеа и алмеира ако не ги тепаме тогас нисо не прајме со лигата
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Ми мириса на икс
убаво си намирисал...:smir:[/quote]

Икс ми беше пишана на ливчето, ме препишманија во кладилница. Немало шанса да биди икс, чиста двојка било... се скапав од објаснување, ама ај реков ќе послушам.
Значи никогаш не слушајте ги другите, како што ви мириса утакмицата дека ќе излези, така типувајте ја.
леле аман не се нервирај толку, пријателче, катастрофа беа овие ренџерс, не знам дрва да беа па малку ќе тргнеа во напад, абе како да играш против ваков тим??????? се паркирале пред гол и не мрдаат!

а за роналдињо, што ви е бе луѓе? Добро, знам дека е тренди е да го напаѓаат сите ама денес не видов нешто толку лоша игра од него, Меси ме разочара малку,ама сепак, да, ама имам предвид против ШТО играа
нели видовте на крај како се радуваа на ремито? па тоа за нив е најголемиот успех, тоа беше целта, знаат дека ќе бидат решетени за камп ноу
Како да не се нервирам кога јас чекам да постигнат гол, за добивка од 31 000 денари а тие си кружат околу голот. Највеќе искинав живци кога покрај аут линијата застанаа и двојно се проигруваја едно 5-6 пати. Губеа време или што????: :tapp:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
abe tesko se igra vo skotska pomal e terenot igraat dva reda odbrana im fali uste eden pozadi site igraci i da bide klasicno katanadjo cela utakmica go igraat toa i ne ni pomisluvaat da napadnaat!nemase sansi da se srusi toj zid:)sega ke videte sto ke im se sluci na kamp nou lol ke ima gazenje ke neznaat na kade da izlezat:)
 
Член од
26 октомври 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
Барселона сега ќе ги згази Алмериа мирољубиво со 7 комада :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ne e ubavo catalenje pred Almerija ili pred koj bilo drug natprevar.Da ne ispadne posle samo los den.Zato falenje osle natprevar.
A inaku ocekuvam da se vrati Mesi na golovite.
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Јас само ќе кажам за Алмериа дека се надевам на победа, голови не се битни. И арно вика Армин, ќе урочите однапред... ќутите си сега, после утакмица ќе праиме муабет...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Јас се надевам дека Анри конечно ќе погоди пред домашната публика :)
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
а меси игра во недела? јас прочитав разни информации и не знам што точно се случува?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom