Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Добивка 501денар, тоП. :pos:

Јас незнам само како ке излезат Ренџерс на Ноу Камп за 14дена...како ке играат...кога дома најдоа така да се бранат.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Алек Меси, запознај се со опцијата ИЗМЕНИ.
Шорти, непрофесионално е да се уткаат слободни?

Иначе, крш меч.
Серпико, Роналдињо имаше 3 шанси од потполно исти позиции. Ако првиот и вториот пат не нишаниш убаво тогаш веќе од трет пат мора да се погоди... барем во рамките на голот
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Абе дете, со воздушна ли пука?

Хенри сине.... сеј мадро. Да ве запознаам, ова е Хенри, другарче кое утре ова време ќе е во солзи. Бидете фини према него :)

Ако треба банирање, јас ќе го банирам :vozbud:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
не се погодува секогаш целта , еднаш над гол , еднаш во пречка , еднаш во жив ѕид...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
абе добро нема врска о 1 бод одговара ама она Роналдињо стварно ме изнервира.Гледа дека не му одеја слободните и ниеден не му даде на Анри да бија требаше барем еден да му дај
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Серпико, Роналдињо имаше 3 шанси од потполно исти позиции. Ако првиот и вториот пат не нишаниш убаво тогаш веќе од трет пат мора да се погоди... барем во рамките на голот
јас колку што видов Роналдињо од слободни само живиот ѕид го гаѓаше и една пречка погоди :toe:
П.С не ја гледав цело време утакмицата не вредеше :wink:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
неможе бе секогаш гол да се дава ...

п.с. од 4-ти може голманот да га одбарни а од 5-ти 100% дава...:)
на 5-ти може да се сопне па здравје на 6-ти ако не го удри гром... има шанси да даде :D
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Претараа, остај тоа што ме изнервираа во кладилница... ама и самата игра. Катастрофални се, демек ние сме звезди ќе подаваме до бескрај!

И што ако имаа преку 70% посед на топка?
И што ако имаа контрола на играта?
И што ако кружеа цело време?
Шутираа ли на голот?
Направија акција, ама акција за гол... 100% шанса, имаа?

Што ако имаа преку 30 комплетирани пасови без престан?
... собираа поени со пасовите, полнеа поени за супершут или???

Маме да *тит*, претерано се сменија работите, сите изиграваат звезди. Наместо да се натпреваруваат кој ќе даде повеќе голови, тие се борат за тоа кој ќе издрибла повеќе фудбалери/ќе направи подобар трик.

Денес беше таа капка која ја прелеа чашата, претерано сум изнервиран... КРАЈ!
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
Претараа, остај тоа што ме изнервираа во кладилница... ама и самата игра. Катастрофални се, демек ние сме звезди ќе подаваме до бескрај!

И што ако имаа преку 70% посед на топка?
И што ако имаа контрола на играта?
И што ако кружеа цело време?
Шутираа ли на голот?
Направија акција, ама акција за гол... 100% шанса, имаа?

Што ако имаа преку 30 комплетирани пасови без престан?
... собираа поени со пасовите, полнеа поени за супершут или???

Маме да *тит*, претерано се сменија работите, сите изиграваат звезди. Наместо да се натпреваруваат кој ќе даде повеќе голови, тие се борат за тоа кој ќе издрибла повеќе фудбалери/ќе направи подобар трик.

Денес беше таа капка која ја прелеа чашата, претерано сум изнервиран... КРАЈ!
леле аман не се нервирај толку, пријателче, катастрофа беа овие ренџерс, не знам дрва да беа па малку ќе тргнеа во напад, абе како да играш против ваков тим??????? се паркирале пред гол и не мрдаат!

а за роналдињо, што ви е бе луѓе? Добро, знам дека е тренди е да го напаѓаат сите ама денес не видов нешто толку лоша игра од него, Меси ме разочара малку,ама сепак, да, ама имам предвид против ШТО играа
нели видовте на крај како се радуваа на ремито? па тоа за нив е најголемиот успех, тоа беше целта, знаат дека ќе бидат решетени за камп ноу
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom