Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 ноември 2009
Мислења
460
Поени од реакции
130
Каква одбрана имаме ејјј
лам-----бади-----лел/алаба------контенто
тешко нас :tapp:
 
Член од
10 март 2010
Мислења
248
Поени од реакции
34
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
bez trevogi na kraj sigurno eden od demichelis i van buyten ke igra ako ne i dvajcata spored mene najdobro e vaka da pocneme

lahm------demichelis----Badi-----Contento--


---------van bommel------Schweini---

Robben----------------------------------Muller---

---------------------------Olic--

---------------Gomez--
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
P

PoisonLady

Гостин
Не ми се верува дека ова баш сега ни се случува.Дури и Лел е во комбинација за овој натпревар пошто недостасуваат многумина...:zid::zid:
 
Н

'Никола'

Гостин
Не ми се верува дека ова баш сега ни се случува.Дури и Лел е во комбинација за овој натпревар пошто недостасуваат многумина...:zid::zid:
Ако игра Лел не гледам зошто да не им ја предадеме посовреме. И зар мораше сега олку исповредени од никаде да излезат.:tapp:
 
I

InF3cTeD

Гостин
шо му фали на Лел бе,како шо нема играно одамна има партал да направи,верувам во нег о дека ќе изигра на ниво:nesum:
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Pa od kaj ste tolku sigurni deka nema da igra Demikelis ili pa vBojten tia cim patuvale eden od niv ce igra Timoscuk nebil aren i ne go zele znaci ovja nese tolku povredeni edna inekcia i ka konjoi ce igraa
 
M

Mario Gómez

Гостин
Лел не ни во екипата, Герлиц може да стартува, ако не Ван Бомел ќе игра штопер, Контенто добил удар ама ќе игра, Клосе се грипосал и исто така е неизвесен.

Најлошо што може да видиме на терен.

-Бут-
-Лам-Бади-Алаба-Контенто-
-Робен-Бомел-Швајни-Милер-
-Олиќ-Гомез-

Ама сепак мислам дека ќе се среди со Бујтен и Мичо, барем едниот ќе успее.

Како и да е, ние го имаме the flying dutchman! :P

А Крис дали ќе се игра?
 
Н

'Никола'

Гостин
сигурен сум дека и над нивото ќе изигра...абе нема да му мрдне никој шо ви е :tapp:
Од твојата тастатура до ушите на Господ. :) Само нека нема потреба од него, но ако има, треба да изигра натпревар на животот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom