Фан Клуб: Арсенал

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Се погоди само ситен не е, машала 1 90 cm
волетана :D
Чекај чекај, ти зборуваш по се изгледа за Ба.
Овој јас што си го коментирам е Заха... и е ситен ем е не многу низок 1.80 ама во градба и конституција мислев пред се кога го кажував тоа ситен.
А Ба, воопшто не ми изгледа на наш стил играч, од времето на Вилторд не сме имале таков шпиц :)
 
Член од
25 август 2011
Мислења
201
Поени од реакции
77
Чекај чекај, ти зборуваш по се изгледа за Ба.
Овој јас што си го коментирам е Заха... и е ситен ем е не многу низок 1.80 ама во градба и конституција мислев пред се кога го кажував тоа ситен.
А Ба, воопшто не ми изгледа на наш стил играч, од времето на Вилторд не сме имале таков шпиц :)
Да Заха е 1.80 , ама па за крило доста е и толку само брзина и дриблинг друго не треба
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Кога ќе пристигне во Арсенал тогаш го зборувајте....вака само на празни зборови и очекувања небива.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.048
Поени од реакции
7.086
Ич нема да ми фали Тео ако дојде Ба,да е жив и здрав само ! :D
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Ич нема да ми фали Тео ако дојде Ба,да е жив и здрав само ! :D
Ќе фали доколку би си заминал... сепак многу време требаше ама се има уходано перфектно на нашата игра а и финишот од 0-100... на 80-100 го има кренато, за џабе ли со години се мачевме со него? хаха.
Додека, Ба сакам уште во сабота да се покаже како вистински НАШ играч и ... еден црвен или ете авто... се на се само да не упати удар кон Шчезни би бил задоволен :LOL:
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
мене ми е побитно Тео да остане, во втор план ми е Ба иако ќе ми биде мило да го видам во Арсенал, сепак Тео, Тео Тео....ќе остане.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.048
Поени од реакции
7.086
Ќе фали доколку би си заминал... сепак многу време требаше ама се има уходано перфектно на нашата игра а и финишот од 0-100... на 80-100 го има кренато, за џабе ли со години се мачевме со него? хаха.
Додека, Ба сакам уште во сабота да се покаже како вистински НАШ играч и ... еден црвен или ете авто... се на се само да не упати удар кон Шчезни би бил задоволен :LOL:
Е тоа само на ФИФА :P
Челзи нудат 15м за него,дај боже за толкава сума да го продадеме во голем ќар сме. Кога не му се стои овде нека бега и да не замара више.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom